Diskusia 1/1: Za prsty

Filmová história scifi

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Budem hnusný, dám 4 body. Neboli to zlé, ale fakt jeden odsek? V mikropoviedke? Musel som sa premáhať,.aby som nečítal diagonalne. Čo je škoda, lebo príbeh mal na viac.
20.02.2021

B.T. Niromwell
Veľmi sa mi páčil, ako uťal ten koniec. Len škoda, že skoro celý príbeh sa udial na posledných pár riadkoch.
20.02.2021

8HitBoy
Ňo, takto.
Po formálnej stránke isto porozbíjať, z takéhoto veľkého bloku je 98% čitateľov veľmi smutno.
Po obsahovej stránke to je lepšie! Zaujímavý námet a rozhodne nie márny jazyk. Pre spisovateľa je veľmi nevďačné písať takúto (len) úvahovú a spomienkovú vecičku, pretože text vie bez akcie a priamej reči stratiť svoju šťavnatosť. To sa u teba (zrejme kvôli rozsahu) nestihlo stať.
Aj napriek tomu by som ale do ďalších kôl PnP asi navrhol niečo živšie a akčnejšie. Ber to však len ako návrh od random týpka na nete :)
Drž sa!
21.02.2021

YaYa
Až na konci si prišiel na to, prečo tam visí, čo? :D To nie je kritika, to sa pri PNP stáva. Inak máš potenciál pekne skladať vety, aj keď v tomto prípade to nebolo ešte úplne ono, občas bolo to plynutie narušené slovosledom alebo nejakým zbytočným príčastím. + ten jeden odsek je fakt odrádzajúci. Pozri si napríklad, ako tá poviedka vyzerá, keď ju čítaš na mobile. Posúvaš nadol a ten blok proste nekončí.
22.02.2021

GirappAWt
Marek: Kľudne, kľudne. Sám som si plne vedomí toho, že toto je asi najslabšia poviedka na počkanie akú som doteraz napísal. A musím sa už konečne naučiť nezabúdať na delenie textu na odseky. Ja som v tej divnej absolútnej menšine, ktorá by čítala texty aj keby písmená boli v skutočnosti zoradené vertikálne od hora dole. Nie, že by som nechápal, že to znepríjemňuje čítanie a ostatným to vadí, len ako vždy, sa absolútne sústredím na vytvorenie príbehu a na nejakú gramatiku, pravopis a delenie odsekov je "na tretej koľaji".
24.02.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami