Diskusia 1/1: Vyhodnotenie výzvy Fantastická poviedka - šieste kolo roku 2020

Filmová história scifi

Diskusia

HB
Wow, nečakal som V zime maky nekvitnú tak nízko. U mňa bola spolu s poviedkami, ktoré reálne skončili na prvom a druhom mieste v top 3, bez určeného poradia. Zaujímavé. Anyway, gratulujem víťazovi, samozrejme! :)
17.01.2021

Goran
wow! Azda prvá súťaž, ktorej som bol účastníkom či i obyčajným svedkom, ktorá je spravodlivá :) PRESNE takto by som to ohodnotil, keby som bol porotcom, presne... Akurát chcem dodať, že aj tá najslabšia poviedka NEBOLA slabá, každá mala čosi do seba, každá mala svoje kvality. A tie, čo som hodnotil ako priemer, to u mňa znamená DOBRÝ, ako v škole 😃 pretože som dosť prísny. Neskutočné. Ako keby som to hodnotil iba ja 😃 naozaj mi to príde mimoriadne objektívne. Veľká gratulácia výhercovi - zaslúžil si to!
17.01.2021

jakeerko
V hneď premiérovej účasti víťazstvo. Ďakujem pekne ako za hodnotenia, tak aj za spätnú väzbu v komentároch a povzbudzujúce slová. V tomto roku isto prispejem aspoň raz niečím novým ;)
17.01.2021

Goran
Budeme sa, ako čitatelia, naozaj tešiť!
17.01.2021

Zuzana
Jeej veľmi sa teším. Vsetky poviedky sa mi páčili, tá prvá najviac, blahoželám víťazovi.
Ja som vám vďačná za každý koment mojej tvorby. Môj svet bez dvojky bol naozaj len taký rýchly ulet na danú tému, píšem iné veci a tiež dúfam, že sem ešte niečim prispejem. Mám poslanú novelu do Ceny Karla Čapka, tak som zvedavá ako to dopadne tam.
Verím, že sa čoskoro znovu stretneme medzi riadkami sci.fi.
18.01.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami