Diskusia 1/1: Prehľad zimnej anime sezóny 2021

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

8HitBoy
Top! Pokračujú skvelé veci, či Dr. Stone, či Beastars, či môj osobný favorit, The Promised Neverland. Z filmov bude povinná jazda Sailor Moon. Tešíme sa! :)
13.01.2021
Goran
Prosím Ťa, z ktorého anime je z titulného bloku obrázkov tá mačička v strede? :D A aj ten chlapec krčiaci sa pred démonickými psami? Ďakujem!
13.01.2021
Peter 'BlackAssasin' Bagoňa
@Goran:
tie démonické psy, to je Monster Incidents/Kemono Ďzihen/Kemono Jihen.
Také trochu vtipné lebo sú tam hlavné postavy deti. Teda skôr milé, ale má to temnejší podtón, no zatiaľ je von iba 1 epizóda, tak ťažko povedať.
A to v strede je z Gintama filmu :D to je celé vtipné, je tam akcia ale niekedy to anime trolí seba aj diváka, tuším už aj trollili ľudí že skončili a pokračovalo to. No teraz píšu, že to nie je joke že toto je koniec :D len to je taká veľká a dlhá séria.
@HB: jj veľa veľa :D mňa najviac potešil Log Horizon, som zvedavý ako pôjde. Ale aj tie novinky prekvapili :D a jj filmy bude Sailor Moon a Evangelion ťahák pre všetkých starých fanúšikov anime, ktorí to majú napozerané :D
13.01.2021
8HitBoy
Evangelion je taky hit or miss, daktoré veci top, daktoré nekonečný cringe. Uvidíme! :)
14.01.2021
Goran
Ukameňujte ma, ale mne prišiel už aj pôvodný Evangelion trápny. Ja potrebujem niečo roztomilučké + dobrodružné. Trochu hlbšie, ale nie zas niečo, čo sa berie tak smrteľne vážne, že to schádza až do nechcenej paródie, ale opakujem, čo sa anime týka, som zelenáč, mám len základné vzdelanie :) Ďakujem za identifikáciu! Posnorím po tom.
14.01.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.