Diskusia 1/1: Šťastné a Krvavé!

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

Magda Medvecká
To bol aký masaker :D Svižné, dobre sa čítalo, občas nejaké slovíčka ušli, ale v rámci textu sa to stratilo a síce mi prišla tá prvá zmena pohľadu divná, nakoniec to bolo dobre urobené. Len by ma zaujímalo, ako to fungovalo s tým Santom? ako prečo načo čo? :D
27.12.2020

HB
Toto mi veľmi pripomenulo RoboSantu z Futuramy 😁 Dobrá priama reč, to vždy urobí veľa. Body som strhol len za (za mňa) trošku neprehľadné finále. Bežne nemám problém s čítaním akčných scén, ale tu som sa trošku stratil. Je to ale čisto subjektívny pocit, možno je už len neskoro :)
28.12.2020

xius
Prepinanie postav bolo suuupperr! :) A Dorotkin zaver z toho celeho vytlacil este dalsie kvapky krvopotnej zabavy.Zase raz ma prekvapuju moznosti PNP, prakticky cista akcia a tak pekne to fungovalo!
29.12.2020

JJ37
Paráda! Trochu drsné, ale pobavilo :)
29.12.2020

Tomáš Staviteľ
Vďaka všetkým za komentáre ;) Trvalo mi, vybrať si z toľkých tém a nápad vznikal za pochodu, som rád, že to nakoniec fungovalo :) Celkom ma to bavilo písať, aj keď som bol na konci tak trochu "zhrozený" zo svojho výtvoru :D :D
31.12.2020

Aleš Horváth
Taká detská verzia Červenáka. v tiež bx ma zaujímali nejaké súvislosti hlavne zo začiatku, chvíľu mi totiž trvalo než som sa zorientoval.
ale inak fajn, bez zbytočného opisovania
31.12.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami