Diskusia 1/1: Chutná večera

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Páčili sa mi náznaky ako muchy, hádka, ktorá logicky hájila, ako to mohlo zájsť až tak ďaleko, i ked by sa dalo hádať, ako to, že to hlavnej postave nedošlo. Škoda je len potom, že čitateľovi to došlo príliš skoro, možno by som poviedku v strede trochu skrátila,ale inak veľmi dobré hodinové písanie.
24.10.2020
8HitBoy
Súhlasím s B., aj mne to došlo relatívne skoro, ale to zas až tak nevadí, je to PnP, nemáš k dispozícií betaready a teda nemáš žiadnu spätnú väzbu.
“Spolubývajúci stále pozerá telku?” pomyslel si kráčajúc do kuchyne. Toto mi udrelo veľmi do očí, myšlienky hrdinu by som nedával do priamej reči.
Inak dosť fajn, dobrý nápad! Som veľmi rád že si to dnes stihol a zúčastnil sa :)
24.10.2020
Monika Kandriková
He - tak v tomto prípade čitateľ po štvrtej vete podvedome tuší, že spolubývajúci je tak trochu po smrti. Čaká, že dôjde k zvratu a z kuchtíka bude večera :D :D, nuž ale kuchtík musí mať veľa nadprirodzených schopností, napríklad nedovolí smradu z týždňovej mŕtvoly opustiť byt, a polišom v celom okrese vymyl modzog, že ho ešte nechytili. :D :D pardón, poliši v tom meste asi nemajú modzgy vôbec. V podstate ako obyčajne. Bavila som sa.
25.10.2020
Magda Medvecká
Mne vôbec nevadilo, že som už na začiatku tušila, že zo spolubývajúceho je mŕtvola, vlastne to hodnotím ako pozitívum :D Rozmýšľala som, ako sa to vyvinie a či bude večera z neho alebo si pre neho prídu tí Vietnamci. Skôr mi ten koniec prišiel trochu nelogický. Ako odstránil predchádzajúcich spolubývajúcich, keď si neuvedomoval, že sú mŕtvi? Alebo tam bolo nejaké druhé "ja", ktoré ich po čase odnieslo a ukrylo?
04.11.2020
BlackTom
Ja nemám žiadne väčšie pripomienky, fakt podarené, 10/10.
26.07.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.