Diskusia 1/1: Osamelosť

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Priznávam, že som zmätená, zo začiatku som tam hľadala biblickú paralelu, ale potom som sa dohodla sama so sebou, že to asi nebude úplne ono. Oceňujem, ako veľmi zaujímavo a nenútene sa zvrtla odľahčená atmosféra zo začiatku na ťažový koniec.
24.10.2020
8HitBoy
Sú všetci jeho rodinní príslušníci už len akousi formou AI?
Alebo sú takí dokonca všetci, vrátane jeho samotného?
Alebo som úplne, ale že úplne mimo? :D
I need answers!
24.10.2020
Kr4b
Povodny umysel bol, ze vzal svoje spomienky na ludi, ktorych kedysi poznal a spravil si z nich imaginarnych kamaratov, ale interpretacia s AI sa mi paci :D On je ale skutocny a sam. Asi som to mohol opisat trochu lepsie ^^"
24.10.2020
10Geek
Čítalo sa to dobre a tiež som hľadal nejakú biblickú symboliku. Adam a Eva, Otec, (svätý) Peter. Vlastne som si myslel, že sme v nebi. Ale ten koniec ma potom zmiatol. Ako vravíš chcelo to lepšie opísať, dotiahnuť do konca.
24.10.2020
Monika Kandriková
Akurát tie mená ma kamsi viedli, ale, priznám sa, z dojmov ostala len disciplína a že kto maká a maká, nakoniec sa upracuje. Tak si túto nedeľu radšej trošičku odpočiniem. :D
25.10.2020
xius
Pisane s lahkostou, bez vacsich zakopnuti. Ku koncu som uz tusik, ze na nejaku tech pointu nie je dost miesta, ale zatinal som zuby v nejaky twisty one-liner! :) Aj bez neho fajn, ale s niecom ozaj uuu, by to bolo pokojne o 2 body vyssie.
26.10.2020
Magda Medvecká
Mne biblická paralela vôbec nenapadla, aj keď teraz pozerám, že tie mená by sedeli. :D Bola som skôr na tej vlne spomienok alebo halucinácii, ktoré mi celkom "potvrdil" aj ten koniec. Ale hlavne sa mi páčil ten prechod, od niečoho takého banálneho ako stratené ponožky, cez až idylický svet k ruinám, čo bolo také príjemne apokalyptické. Myslím, že ten základný príbehový oblúk sa dosť podaril, aj keď by to ešte trochu vyčistiť chcelo. :)
02.11.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.