Diskusia 1/1: Anjel strážny

Filmová história scifi

Diskusia

xius
Velmi prepracovany background postavy, zmienka o obraze, rozhovor s dcerou, na PNP ma to az uraza! :) Chcelo to o chlp viac anjela, myslim, jej "hop, to som prehnala" slubilo vela dalsich nestastnych preslapov!! Rozpor jej nesikovnosti a sily vs Emilina unava a krehkost bol velmi fajn.
26.09.2020

kAnYs
Celkom dobre, na za hodinu vyborne. Moc mi nesadla tema, ale to je subjektivne. Jeden plothole som si vsimol: Vola mladsej sestre, ozve sa dcera. Ale to sa da pripisat jednoducho casovemu tlaku. Osobne by som pre osobu bezdomovca a zlodeja pouzil silnejsi vulgarizmus ako: „Chojte mi do riti,“ prislo by mi to uveritelnejsie, aj ked aj slusny bezdomovec/zlodej sa urcite najde. Takze zasa subjektivne. "Hop, to som prehnala." ma rozosmialo :D 7.
26.09.2020

YaYa
Postava je naozaj dobre premyslená, dokonca mi to pripomenulo jeden krátky film. To s tou dcérou vs. sestrou by som nenazvala plothole, skôr preklep ;) Atmosféra perfektná, najmä v prvej časti. Od útoku na bezdomovca sa mi to ale páčilo menej. Lebo hoci Emília bola dobre prepracovaná, z bezdomovca ostal len záporák, kus mäsa na vyhodenie do vzduchu. Skrátka tam cítim rozpor medzi takým hlbokým a vtipnoplytkým spracovaním.
27.09.2020

Milan "Miňo" Tichý
Ozaj dorbý rozsah za hodinu. Malo to celkom hlavu a pätu a najmä hl. postava bola slušne rozpracovaná, v náznakoch a dialógoch som sa s ňou dokázal oboznámiť a vybudovať sympatie, takže som jej držal palce :) občas nejaký preklep či opakujúce sa slová pri PNP neriešim. Možno navyše bolo spomenuté, že útočník bol miestny tulák, ktorého poznala z videnia, uveriteľnejšie by bolo keby ostal opradený rúškom tajomna, ale to je môj subjektívny názor...
27.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami