Diskusia 1/1: Únik

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

B.T. Niromwell
Páčili sa mi vložené detaily o hlavnom hrdinovi, ako že mal astmu, alebo povedal pravdu ako vždy atd, dobre to budovalo vzťah s postavou. Záchrana medveďom mi prišla trochu pritiahnutá za vlasy, akože dosť to bolo 50/50, že ho samého nezožerie. Celkovo trochu škoda toho lineárneho rozprávania, niečo bolo takto, vyzerali takto, hodilo by sa tam skôr opísať veci ako ich pomenovať, na tom sa asi podpísal ten hodinový časový limit.
28.03.2020

Milan "Miňo" Tichý
Chýbali tam dialógy....tie dej posunú oveľa viac ako nudné rozprávanie. Navyše tam bolo priveľa náhod, ktoré pôsobili veľmi účelovo ( medveď, bratova zbrojnica ako ospravedlnenie, že rodinu nechal v dome atď. ) a stále netuším kde je zapracovaná téma a rozmýšĺam aj nad tým fantastickým prvkom, ktorý tam imho nebol...
29.03.2020

HB
Viac menej súhlasím s ostatnými, nečítalo sa to zle, ale po chvíli mi začalo to rozprávanie zložené len z opisu situácie (skoro až) holými vetami nehorázne vadiť. Okrem toho, neviem identifikovať, či sa jedná o úplne seriózny príbeh alebo je schválne miestami tak trochu "pritiahnutý za vlasy", čo je možno škoda. Bolo to fajn, ale mohlo byť ešte oveľa lepšie, teším sa na ďalšie poviedky!
29.03.2020

Jan Ťuhýček
Měl jsem dojem, že začátek povídky mířil k jinému konci, než k jakému povídka nakonec dospěla. Začátek ale měl jednoznačně skvělou atmosféru, i když zrovna teď číst o nákazách... brr:))
29.03.2020

Monika Kandriková
Pridala som jeden bod za tieto dve vety: A možno sa z obrancov nakoniec budú musieť stať útočníci. Endy sa nechcel stať niečím takým. - Lebo mi to prišlo ako bodu hodné. :D
30.03.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami