Diskusia 1/1: Mňau

Podporte scifi.sk

Diskusia

YaYa
Z tohto by bol úplne nádherný, uletený animák. Pestré farby, kocúrik tak trošku lump a trošku hrdina, nasraný jednorožec, piskľaví démoni povstávajúci zo zelenkastej hmly. Hlavného hrdinu by pokojne mohol opäť nadabovať Banderas ;) Žehliť by sa dalo, ale predsa len je to PNP. Hlavne, že pobavilo. A strieborná granulka ma dostala úplne.
01.12.2019

Kei
Poviedka dokonale stvárňuje obrázok - je rovnako, možno aj trochu viac uletená :D Koc sem,
Priznávam, že by som nechcela čítať celú zbierku z takýchto poviedok, a som rada že nebola dlhšia, ale takto bola v norme a som sa aj pobavila. Aj na tej jednorožcovej genetike :) A keďže je to pnp, tak sa nebudem pozastavoavať nad chybičkami, jediné miesto, kde som čumela ako trdlo bolo tam, kde kôň zhodil koca. Jednak kvoli celkovej formulácii vety, kde sa uprostred akosi prehodí postava a tiež kvôli tomu výrazu. Koc?? najprv som myslela, že je to preklep a chýba tam mäkčeň... a úmorne som hľadala, odkiaľ sa tam ten koč nabral.
01.12.2019

Marek Páperíčko Brenišin
Všetko podstatné sa už spomenulo. Celá poviedka mi pripadá ako nejaký trip po hubičkách :-D Dokonalý absurdistán, ale pobavilo ma. Chyby a neduhy sú klasicky typické pre PnP. Dobré, pobavil som sa, tlieskam :-)
Možno by som ale nedával tie dve vety za "***". Ale to je len vecou vkusu.
Dal som 8 :-)
01.12.2019

Oliver Dučák
Super nonsens :D...ako milovník mačiek som sa na tom veľmi dobre pobavil :D :D :D...aj dĺžkovo mi to prišlo tak akurát :) za mňa plný počet bodov :D...k pozdravu sa pripája naša mačka :)
06.12.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami