Diskusia 1/1: Prekliati bohovia IV. - Machinostra

Podporte scifi.sk

Diskusia

Kei
To je asi prvý krát, keď som si čítanie poviedky na pokračovanie užila do poslednej bodky a to vrátane Vesmírnych tulákov. Jasne, boli chybičky a preklepy a čo to by sa dalo skorigovať, ale pri takomto projekte, s obmedzeným časom na písanie, klobúk dolu. Veeľke plus za to, že ma autor po celý čas udržal v obraze.
Čo mi začína vadiť - sú tie kúzla bumky, velke bumky, a Ykmub, ondej odavoh... pripadá mi to také lacné v porovnaní s tým ako je všetko temne rozohrané.
Nesedelo mi to ani v predchádzajucich častiach, ale v predchádzajúcom chaose som to brala ako menšie zlo, kým v tejto usporiadanej ma to ťahalo za uši. Ale okej, viem si predstaviť, že niekoho to pobaví. pri inak ladenej poviedke by som sa asi bavila tiež.
Nedbala by som, keby aj další diel písala táto autorka :D
02.05.2019
jurinko
Ked mne sa zda, ze je to presne o tom, ze ktokolvek si moze vymysliet cokolvek, a tak sa to tam deus ex machina a zvratmi zvratov iba hemzi. Kuzlo poznania? Ked sa teta tak tesi, ze o nej nikto nevie? A pritom staci, aby na nu niekto potajme cosi zacastil, a je to cele v tahu? Nabuduce by som to videl naozaj na aspon zakladne pravidla, lebo inac sa z toho fakt kludne moze stat, cojaviem, trebars aj sen lenivej sidliskovej macky, spiacej na starom televizore...
07.05.2019
jurinko
Inac, vobec som si neuvedomil, ze tie zaklinadla su slova odzadu, kym to Kei nenapisala.
Dost ma to zistenie sklamalo :-/
Kei ma totiz uplnu pravdu, je to lacne a podla mna uplne detinsky zle. To zacal kanys, ci bolo nieco, co mi uslo, uz aj v prvom dieli?
07.05.2019
Marek Páperíčko Brenišin
Stupňujúce sa tempo sa udržalo aj v tejto časti. Bonusové body za slovo Machinostra :-D Iste, trošku by sa zišlo redigovanie textu, ale idea je fajn, príbeh plynie a tak som ostal príjemne potešený. Plus, úvod mal ozaj gule aj az grúle :-P
Za 8 :-)
12.07.2019
Marek Páperíčko Brenišin
@Jurinko: Začal to Kanys :-)
12.07.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.