Diskusia 1/1: Outlast 2 (Red Barrels, 2017) - recenzia

Filmová história scifi

Diskusia

Sep
Pekná recenzia. Súhlasím, naháňačky boli niekedy frustrujúce, najmä v tej hnusnej bani, kde človek nevidel, kam má ísť. A celkovo to robilo hru dosť repetitívnou (človek prišiel do nejakej novej oblasti, objavil sa tam nepriateľ, človek sa pred ním schoval a napokon zdrhal). Mňa sklamala najmä postava Papa Knotha.
!!!!!!! SPOILER Hra ho stavala do popredia ako dosť dôležitú postavu, pripravovala pôdu na nejaký veľký stret s ním. Napokon sa s ním stretnete na dva krátke okamihy. A podľa mňa je trošku nefér, že pokiaľ hráč nevlezie do jazera a nenájde ten jeden dokument, ktorý ako-tak vysvetľuje, čo sa vlastne deje, hráč nemá šancu zistiť, ktorá bije. SPOILER!!!!!!!!!!
Inak, páčili sa mi prechody medzi Arizonou a školou, tie boli skvelé.
03.06.2017
Marek Páperíčko Brenišin
Ďakujem za uznanie :-)
S tými naháňačkami je to tak, je to aj v recke, práve to, že lepšie, než sa skryť, je skrátka zdrhať. Je na to aj achievement, s týmito predispozíciami veľmi ľahko splniteľný.
Čo sa Papu Knotha týka, naozaj je jeho potenciál nevyužitý, ako som aj uviedol, omnoho bližšia hráčovi je Marta, ktorá pri tých encounteroch aj niečo o sebe dá vedieť. Naproti tomu, Papa Knoth nechá taký dojem, že wtf? A čo sa týka tých dokumentov, ako som vravel, je tam prepojenie len cez jeden. Zrejme ako servis novým hráčom, ale pre fanúšikov je to tak trošku podpásovka.
05.06.2017

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.