Diskusia 1/1: Pád na dno (3.kapitola)

Podporte scifi.sk

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Za 2 body. Kompozične o niečo vyspelejšie, ale zasa nám chýba logika, Lyla navyše často používa Deus ex machinu, ako keby sa už skrátka autorovi nechcelo písať. Záver je príliš rýchly, odhalenie "shit, Fenrir!" ma nechalo absolútne chladným. Celý súboj s démonom tak bol vlastne vata, kým odhalila, že v jaskyni je Fenrir. A nešatrať do Vilniusu, ak to nebude epické :-D Hoodne práce to chce.
18.02.2017

jurinko
Drobna technicka poznamka, nesuvisiaca s touto poviedkou: Dnes som isiel do cakacky ako na hotove, reku popridavam nejake poviedky, a ziadne nepublikovane tam nie su... Ludia zlati, skuste vytiahnut nejake zo suflikov (ja viem, pise sa to suplik, ale mne sa to akosi nepozdava ;-) ) a poslat ich, nech tu nemame iba PnP, ale aj nieco odlezane, hm? :-)
23.02.2017

Adhara
Jurinko, vždy keď vidím podobnú výzvu, spomeniem si na svoju jedinú dosiaľ nikde nezverejnenú sci-fi šuflíkovinu – dlhšiu poviedku na tému mimozemšťania a koniec sveta. Má to logické diery a slabé spracovanie, čiže na súťažnú ani nebodaj papierovú publikáciu si ju nešanujem, no obávam sa, že je to až také zlé, že by nebolo dobré vešať ju ani sem. Nie potom, ako ste mi zvozili Týždeň čo týždeň. :-) Niežeby som sa bála kritiky – bojím sa toho, že niekto, kto si to prečíta, si na základe toho povie, že moju knihu si nikdy nekúpi, keď tak zle píšem. A to bez ohľadu na to, že hentú poviedku som písala pred vyše 11 rokmi a dnes už som niekde úplne inde. Rodokmeň poviedky totiž nikoho nezaujíma... A nejaká výčitka v duchu, že od publikovanej autorky by čitateľ čakal viac, mi tu už kedysi padla.
24.02.2017

jurinko
Tak to postni pod pseudonymom. Aj ked teraz, po tom traileri, to asi nepomoze, vsak? :-D
06.03.2017

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.