Diskusia 1/1: Pasažieri (Passengers, 2016, Columbia Pictures US) – recenzia

Filmová história scifi

Diskusia

Veronika Valent
Milé romantické scifí s úchvatnou, absolútne nereálnou, loďou, kde kvôli pár mesiacom pobytu mali mať ľudia luxus porovnateľný s Wall -em. Už len samotná hala s kryo jednotkami bola na priestor viac než bohatá. Zápletka týkajúca sa poškodenia lode mi neprišla z viacerých dôvodov realistická, takisto ani zachraňovanie, ale s prižmúrením očí sa dalo cez to preniesť.
Vo filme sa vyskytli vtipné momenty, dychberúce scény, dramatické situácie, trocha psychológie. Napriek tomu, že v ňom de facto hrali štyria herci, nie je tam veľa hluchých momentov. Baby, ak sa vám páčil Chris v Strážcoch galaxie, neoľutujete čas strávený pri filme a Jennifer sa bude zaručene páčiť vašim polovičkám. Na záver dodám už len toľko, že mi film viac pripomínal rozprávku ako seriózne scifi, ale na tom nie je predsa nič zlého. Práve naopak, aj keď si to nie všetci priznajú, každý má tento žáner v kútiku duše rád.
01.02.2017

Marek Páperíčko Brenišin
Určite, dali sa mnohé veci urobiť lepšie. :-) Ale ako hovorím, Chris Pratt dal ten robinsonský komplex na výbornú. Keby dotiahli isté veci, mohlo to byť fakt top.
02.02.2017

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.