Diskusia 1/1: Dôkaz nemožnosti cestovania časom

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

Aleš Horváth
Super. Niečo mne temou blizke, až som sa v tom rochnil. Síce Vtáčí úlet, tučniaci z madagaskaru(jedna epizoda z tv serialu) a mozno i dalsie filmy zalozene na tom istom, ale aj tak pre mňa zaujimave. Filmove/animovane spracovanie poviedky by bolo mozno lepsie na vizualizaciu(rozlisenie kto je kto napr. podla oblecenia) ale aj toto sa dalo. Očakaval som iny koniec - megastretnutie tvojho ja v izbe do prasknutia(ad absurdum), ale aj tak koniec je prekvapivy. Páčil sa mi výrok "minulost je buducnost, buducnost minulost". z vedeckeho pohladu zatial sa vyjadrovat nebudem, pockam si kym odzneju ine kritiky, ak nebudes proti.
03.09.2016
Milan Smolka
Prijemna poviedkova rozcvicka :-) dal som 6
05.09.2016
jurinko
Velmi dobre, bavilo ma to :-) Klasicky konflikt medzi moznostou ovplyvnovat svoj zivot (slobodna vola) a cestovanim v case, ktory sa spatne uz menit asi neda (ci da?), napisany ako velmi zaujimava konverzacka (z literarneho hladiska mala nabeh na zmatocnost, ale zvladol si to vcelku dobre) :-) Nemam co vytknut, dal som 8 (9 ani 10 to nie je preto, lebo je to sice zaujimave, ale nie az take premakane, ako by to mohlo byt, a pointa bola imho trosku lacna - detaily, bolo to dobre ;-) )
28.09.2016
Zdeno Jašek
Jurinko, Aleš - díky.
Najviac som sa bál práve tej nezrozumiteľnosti, ale zároveň som to bral ako výzvu. Či sa mi podarí napísať poviedka v prvej osobe v takej situácii, keď sa tam moje "ja" vyskytuje viackrát. Veľa som to upravoval a stále som si nebol istý, či je to dosť zrozumiteľné. Tak ma potešilo, že ste sa cez to dokázali prelúskať.
29.09.2016
Norbert
zaujalo maximim
13.11.2016
Alexandra.x
Toto bola fakt dosť dobrá haluz 😀 Cestovanie v čase je moja top mňamka, s paradoxami aj bez nich. Čo sa tyka pribudania navštevnikov a ich vzajomne interakcie, tak to som sa stratila niekde pri čisle štyri. Ale presne taky chaos bol zmysluplny pre atmosferu situacie, takže som to vnimala ako pocitotvornú súčasť deja.
28.04.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.