Diskusia 1/1: Muž v červenom plášti

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Uf, trošku som sa s tým nevedel stotožniť, námet bol fajn, ale na krátkom priestore som sa nestihol vcítiť do deja. Dal som ale 7, malo to svoju iskru :-)
07.12.2014
Culter
Ja som zas postrádal sfh námet. NAjskôr som si myslel, že je to mäsiar... to porisko... tuho premýšľam, čo to bolo za nevzdelanú ženičku, čo nepoznala mesteského KATA? :D BTW, bol Karl Schaube reálna postava? Dal som 6.
07.12.2014
Kr4b
Odomňa máš tentoraz len 7 :/ A je to škoda, lebo písať vieš fakt dobre. Nu což, nemôžem napísať viac, než že zdielam Marekove pocity ohľadne tohto textíku.
07.12.2014
Šaňo aka Babcom
Súhlasím s ostatnými. Potrebovalo by to doladiť. Hlavným problémom je absencia fantastického motívu. Inak, ten kabátec - ozaj sa od tohto rozdielu v obliekaní traduje následne výskyt červenej ako záchranárskej farby a oblečenia pre záchranárov?
07.12.2014
zuna
Karl Schaube nebol reálna postava, aspoň myslím:) Ale Schaube je vraj dobový kabát, po našom šuba. Culter, s tým mäsiarom je to pekná asociácia, lebo zdá sa, že nemali ďaleko od vtedajších lekárov, ktorých arzenál bol: pustiť žilou, trepanovať lebku, prípadne urezať prst:) Ženička bola asi taký typ, že by dnes nekukala krimi noviny a kat máva v rozprávkach pri popravách takú kapucňu, ale tak ďaleko som za tú hodinu neskúmala, či to je pravda. Nooo s tymi záchranármi je to zaujímavá myšlienka, že by to pochádzalo odtiaľ, ktovie? Každopádne som rada, že som sa zúčastnila tohto PNP, lebo ja zvyčajne hútam nad každou vetou pol dňa, takže tento časový stres bol riadny tréning:-)
07.12.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.