Diskusia 1/1: Homeworld : Shipbreakers, pri zemi sa držiaci prequel slávnej série

Podporte scifi.sk

Diskusia

Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
Jupíííí, moja prvá publikovaná spacenews ! :-D Dúfam, že sa vám článok páči a že je dostatočne zrozumiteľný. :-) Som síce v oblasti spacenews absolútny zelenáč, ale v rámci mojích možností som si dal na článku záležať.
05.03.2014
Stano Lacko
Peter, super clanok, normalne sa na tu hru tesim. Ak by to bolo realne vid episode 3 first contact, tak potom to bude pecka
10.03.2014
Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
Ďakujem pekne, Stano. Sám som zvedavý na to, čo sa z toho vykľuje. :-) Je mi trošku ľúto, že sa pôvodnej verzie hry už nikdy nedočkáme, ale na druhej strane, Homeworld bude mať po rokoch konečne nový diel, od toho istého tímu talentovaných tvorcov, a herný model nebude zas až tak drasticky odlišný od pôvodného zámeru. Bohužiaľ, dojem z môjho článku mi akurát kazí menšia technická chyba, ktorej som sa asi nechtiac dopustil pri zapisovaní zdrojov. Škoda, že som si ju všimol až teraz. :-/ Ale nič to, už som napísal adminom, hádam to nejako dajú do poriadku. :-)
12.03.2014
Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
To tretie video je podľa mňa už dosť blízke tomu, ako bude hrateľnosť vyzerať vo finálnej verzii hry. Akurát budú musieť pomeniť všetky detaily spojené so zápletkou a frakciami, ale inak si to už teraz viem poľahky predstaviť ako titul odohrávajúci sa v kulisách Kharaku pár desaťročí pred permanentným exodom miestnych.
12.03.2014
Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
OK, ten starý pokazený link je už opravený. Bolo ho trochu treba okýptiť, ale máte tam info z prvej ruky, rovno od vývojára.
02.09.2015

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.