Diskusia 1/1: Vesmírni tuláci - XII. Všade dobre, doma najlepšie

Podporte scifi.sk

Diskusia

jurinko
Trosku som sa takehoto konca bal. Nebolo to sice take zle, ako skoncit to snom, ale predsa len sa to cele vlastne nestalo, resp. je to aj tak jedno. Asi sa to dalo ocakavat, ked ten pribeh stale bobtnal a bobtnal a rozsah sa nemenil, ale aj tak je to akesi neuspokojive. Vlastne to ani uplne nie je tvoja vina, pretoze ak by sme chceli happy-end a nie nechat znicit pol vesmiru, tak v tej rychlosti uz vela moznosti nebolo... No nic, asi nastal cas precitat si to cele naraz a zacat to brat ako celok. A mozno aj utrusit par hodnoteni ;-)
03.01.2014
kAnYs
Podla mna v pohode. Mas u mna plus, ze si neznegoval predchadzajuce udalosti a ako uz povedal jurinko, stastny koniec by bol uz dost pritiahnuty za vlasy.
03.01.2014
Matúš Mikšík
vďaka za ohlasy ;) po aldeberanovi to bolo dosť ťažké, hlavne keď mojou doménou určite nie je gigantická space opera a v tom našom príbehu bol zapletený asi už celý vesmír... v jedenástke sa vyriešil osud Ambasádorky, takže z môjho pohľadu išlo o to, aby som sa vrátil k samotným tulákom a uzavrel ich osudy, ktoré v tej intergalaktickej hre mohli byť asi skôr bezvýznamné ako významné
takže je to také komornejšie, antineutrónové kanóny a takéto halušky by som asi neustál (niežeby som nemal fantáziu, ale predsa len, neorientujem sa v tom), tak som pozabíjal, čo som mohol a nechal aspoň trocha otvorený koniec :)
všeobecne som sa teda chcel vrátiť k niektorým veciam, ktoré akosi zanikli a už tam toho veľa nepridávať (uznávam, gigantická energetická sféra schopná cesty časopriestorom bola novinka, ale na druhej strane asi to bolo to, k čomu som sa odvážil, aby som nezlyhal na celej čiare)
03.01.2014
Culter
Ja som ti dal s prehľadom 9 s ohľadom na to, že ja by som fakt nevedel pokračovať, pevne si uchopil svoju myšlienku a vypísal si ju. V toľkých štýloch, postavách, možných alternatív si sa zorientoval v pohode. Dokonca som mal pocit, že aj štýl písania sa veľmi podobal tvojmu predchodcovi. Mne sa to páčilo.
03.01.2014
Juraj Búry
ja som to nepochopil :(
18.01.2014
Juraj Búry
ja som to nepochopil :(
18.01.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.