Diskusia 1/1: Ork a Mág

Filmová história scifi

Diskusia

Culter
Veľmi dobré. Rád by som si prečítal niečo viac. Tá nenávisť je priam hmatateľná. Akurát som nepochopil dve veci. Vo víne mal jed? A ten brechot na konci? Kerberos?
13.10.2013

Ester Magyarová
Wau :) Nemal jed, ale už boli obaja takí unavení, že od toho vína zaspali. A brechot- pomoc ;) Poslal psa so správou.
13.10.2013

jurinko
No neviem, ci to bolo len unavou. Hlavne, ked sa tak uskrnal. Ale mozno su orkovia citlivejsi na alkohol, a tak ho vlastne ozralo do bezvedomia aj tych par hltov :-) Inak je to fajn, aj nadej tam nejaka bola, aj to nebolo uplne beznadejne, aj to hadam pre maga dobre dopadlo. Prijemna jednohubka, ak mas z tohto sveta aj viac, naozaj kludne posli :-)
13.10.2013

William Cody
Ok, dobre nastavené(hoci od úvodu očakávané)brechanie psa. Vínu "čosi" chýbalo, ale ako veselá poviedka z akého si "Orkovského" sveta to bola dobrá oddychová a zábavná "jednohubka".
14.10.2013

mayo
velmi dobre a aj zabavne! myslim ze to vino bolo proste magicky silne. a tiez mam dojem ze v tejto poviedke nadej nezomrela. len tak dalej :-)
14.10.2013

Monika Kandriková
Zase raz všetko vyriešila fľaša. Som netušila, že orkovia a mágovia majú tiež slovenskú mentalitu, chááá. :D
14.10.2013

Peter 'BlackAssasin' Bagoňa
Diky, som rád, že pobavilo. :P Ten brechot bol pes - pomoc. Pokiaľ to teda čitateľ nezobral tak, že mág zomiera, to by tam kľudne aj trojhlavý pes pasoval. :P Víno - obaja boli už dosť vyčerpaní, takže tomu vínu veľa netrebalo, aby ork padol. Ale možno naň použil aj nejaký ten zvyšok mágie, ktorý Mágovi ostával. :D Viac z tohto sveta nemám, teda aspoň nie napísané. Tažko sa mi dokopáva k písaniu. Ale tieto poviedky na počkanie sú fajn spôsobom, ako niečo dostať von, tak snáď sa podarí pobaviť aj nabudúce. :D
11.11.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami