Diskusia 4/4: Nový literárny projekt - Poviedky na počkanie

Podporte scifi.sk

Diskusia

Kei
Teda ešte raz pre blbých - pridať poviedku cez "pridať novu poviedku"? A až to celé skončí, budem sa toho vedieť zbaviť, aby mi to nesvietilo v zozname poviedok v profile?
(FB nepoužívam)
22.09.2013

SARS
>Kei: Presne tak, publikuješ poviedku cez "pridať novú poviedku." Do názvu daj "Poviedky na počkanie - Názov tvojej poviedky" Po hodine sa to opublikuje ako normálna poviedka s tým, že Šaňo dodatočne ich hodí do témy "Poviedky na počkanie" (niečo podobné ako Vesmírny tuláci). A rovnako ako pri tulákoch to systémom bude brané ako regulérna poviedka. Keby si ju chcela zmazať, možeš o to požiadať Šaňa, alebo iného redaktora scifi.sk, ale ja osobne by som ju nemazal. Veď každému bude jasné, že to bolo napísané za hodinu a žiadne zázraky nemôže očakávať. Teraz to začína, tak prajem veľa inšpirácie a chuti do písania :).
22.09.2013

jurinko
Ja to beriem ako cistu haluz. Taky sloh, ako ked sme na strednej pisali na konci roka zo slovenciny. Akurat to bolo rukou a bolo na to tusim viac casu (mam pocit, ze dve vyucovacie hodiny na necisto a dve na prepisovanie). :-)
22.09.2013

SARS
Stalo sa to čoho som sa obaval. Ja nemôžem publikovať cudzie poviedky. Takže pokiaľ nikto iný to nedokáže, je nutné počkať na Šaňa. PS: Ja som nestihol šibeničný hodinový termín, tak moju poviedku tam nenájdete :(.
22.09.2013

jurinko
lol, ved ty sam si ten termin navrhol... Ja som mal hotovo za pol hodinu ;-)
22.09.2013

SARS
Ja som navrhol 2 hodiny, Sano, chcel hodinu.
22.09.2013

jurinko
Aha.
22.09.2013

mayo
skor sa priklanam k 1 hodine. v bezny den (hlavne vikendovy) ma clovek sotva sancu najst si viac kontinualneho volneho casu.
22.09.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami