Diskusia 1/3: Pravidlá Čajového krúžku 2/2

Filmová história scifi

Diskusia

Kr4b
"sa dodnes tešia sa" chybyčiek tohot typu tem je viac a všetky rovnako rušivé, to je ale asi tak všetko. Pre elán s akým je to písané teraz rozmýšľam, aký je Váš jedálny lístok :D A nakazená ovca je best :) Minule som písal, že keby sa dalo dať viac ako plný počet tak dám, tentokrát podľa mňa 10 stačí. Je to podarené. (P.S. prvý!)
24.07.2013

Puf
Dakujem. Zbytocne chyby zamrzia, ale uz neviem na co sa mam vyhovorit lebo som si to citala po sebe nie raz, nie dva krat, nie desatkrat a okrem mna aj dva pary inych oci. Tak to bude asi akutna slepota.
24.07.2013

Ester Magyarová
Akútna slepota :D Veľmi dobré, pekne napísané, akurát tie malé chybičky :) No a jediná výtka je, že mi z toho zase nepadla sánka, lebo to nebol až tak originálny nápad :) Takže 9, len tak ďalej ;)
24.07.2013

Kr4b
Ale, nápad je fajn. Ja som napríklad ešte nevidel horor, v ktorom sa z ľudí stanu krvilačné monštrá a nezomrú predtým. Na druhú stranu, prvá časť sa mi zdala trochu lepšia, pri niečom takto napísanom si neviem dobre predstaviť krv a podobne, je to ako olej a voda. Na horor to má príliš voľnú, alebo ako to povedať... pozitívnu atmosféru. Viď vraždiaca ovca :D
24.07.2013

Ester Magyarová
Ja napríklad ani nepozerám horory pre istotu :D Ale hej, toto vlastne ani nebol horor, nebyť tej krvi. Atmosféra cieľom ani nebola, nemám pravdu? Ale je to fajn na také odreagovanie :D A aj mne sa asi viac páčila prvá :) Puf, kľudne si to mohla poslať naraz, nenahnevali by sme sa ;)
24.07.2013

Puf
No dobre, nabuduce ked bude daco tak poslem cele. A preco sa viac pacila prva cast? Viac vtipkov? Lebo ja som mala dojem, ze tam sa este nic podstatne nedeje.
24.07.2013

Kr4b
Dojem bol na mieste a áno, u mňa to bolo viac vtipou a menej krvi, ktorá mi tu prišla trochu nemiestna :D nemyslím to v zlom, ale nebudem to rozvádzať ďalej lebo by som sa opakoval.
24.07.2013

Ester Magyarová
Ja som z toho taký dojem nemala... uvádzala si nás do obrazu a to nie nudne, ale práveže zaujímavo a vtipne. Toto mi prišlo trochu... Hmm, čo ja viem, už som vedela ako to bude z tej prvej časti :) neviem sa dobre vyjadriť :D Každopádne je to dobrá vec, nemusíme viac riešiť ;)
24.07.2013

Kr4b
Keď tak spomínam, vlastne sa tam stala minimálne jedna dosť podstatná vec - rozšírenie tej nákazy, takže sa musím opraviť a súhlasiť s Este :D Ale čert ber samostatné časti, ako jeden celok je to dobré a tie dve desiny neľutujem
24.07.2013

William Cody
Konečne som sa k tomu dostal. No úprimne, musím si to prečítať ešte raz a to obe časti za sebou, nech to fakt objektívne strávim a subjektívne zhodnotím. Tie dve časti sú podľa mňa dosť rozdielne. Nie, že by nesúviseli, len ako by akosi boli každá z iného pohľadu:D (aj autor sa nakazil?? :D). Ak to tak malo byť, tak Ti zámer vyšiel. Povedať, že ma dokončenie šokovalo je pravdivé oznámenie. Aj to niečo prezrádza o kvalite a nevypočitateľnosti autora. Keby to skončilo v rovnakom duchu ako prvá časť, ako píšu vyššie hodnotiaci - diskutujúci, bolo by to kvalitné, skoro učiteľské, no možno nie prekvapivé. Takto to bolo prekvapujúce, nie z pohľadu deja ale z pohľadu ako si to úplne inak podala. Musím si to ešte uležať v hlave, kým ohodnotím a dám celkový dojem.
24.07.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami