Diskusia 1/1: On, abot - STIAHNUTA NA ZIADOST AUTORA ORIGINAL SCIFI

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

jurinko
Nie zle, aj napisane to bolo dobre. Akurat ma to cisto subjektivne nejako neoslovilo, zda sa mi to akesi nezaujimave, nebol tam nijaky konflikt, ani motivacie sa mi nezdali nejake objavne alebo zasadne. Ale napisane to bolo dobre (az na morenu - morena je kamenny val, ktory robia ladovce, Morena je ta babka, ktoru hadzu do rieky, s kratkym e). Dal som 7
01.07.2012
Culter
Nápady máš skvelé. Čo by som na tom zmenil ja, neviem presne pomenovať, ale približne je to takto: Mne tam chýba dynamika. Číta sa to dobre, na jeden dych, ale je to jazda po rovnej, bezproblémovej ceste bez zákrut, spomalení, alebo pretekárskych rýchlych úsekov. :) A ešte by som tam skúsil dať hlbší konflikt. Čitateľ by mal (mal?) abota mať v zuboch. Je to predsa niekto umelý, kusy kovu a plastu a tie nás májú komandovať? Lenže jeho argumenty pri vyhadzovaní lenivcov sú správne. Takže vlastne pre mňa nie je negatívna postava. Tak kto potom?
01.07.2012
Aldeberan
"problémom" IMHO bolo, že to bola skor anekdota ako poviedka. Chlapik vybabral so systemom a ma sa dobre, to je v zasade cele tvoje dielo. Aj podla mna je to dobre, len to proste neoslovi a navtiahne citatela tak, ako "skutocna" poviedka. Na druhej strane je zas otazne, ci to vobec bolo cielom. Davam tiez 7.
02.07.2012
Lenona
dík za komenty. Jedna vec pri písaní poviedky je teda technika, ku ktorej sa dá postupne dopracovať tréningom, nuž a niečo celkom iné je vystavať poviedku tak, aby mala aj ten povestný "druhý plán" a nekĺzala sa len po povrchu. Nuž a to už bude väčší oriešok. Ale snáď niečo vymyslím.
02.07.2012

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.