Diskusia 3/3: Posledný deň invázie

Filmová história scifi

Diskusia

soyka
asi reagujem trochu neskoro, ale better late... Vďaka za hodnotenia. K tým mimozemšťanom, sú ako všetky nadradené bytosti presvedčení, že ich ťah vyjde a bude to rychlovka. takých neúspech zaskočí. Inak Niromwell, hanbím sa priznať, ale nerozumiem poslednej vete... aké mám tmy? Ale nikomu to neprezraď, nech si nemyslia, že som dementná.
25.03.2012
B.T. Niromwell
Prepáš, hanba na mojej strane:D nie tmy, ale témy. Stále niekoho zabíjaš, aspoň čo som zatiaľ mala tú česť.)
27.03.2012
soyka
To asi nie na scifi? Tu mám predošlú o ... láske? V skutočnosti vraždenie neznášam, to len sem-tam zo mňa niečo také vypadne. Každopádne Tvoj koment ma potešil, ešte raz dík.
27.03.2012
Peter (Anonym)
Chýba mi tam aspoň krátky úvod. Ale budiž. Vyvražďovačka by mala byť dlhšia, predsa len kým sa pozabíja 7 000 000 000 ľudí navzájom, chvíľu trvá. Ale budiž. Najväčšia výhrada, po tom ako už bola v stave normálnom by matka ihneď v takejto situácii bežala za svojimi deťmi, ktorím robila bábovky.
Drobnosti či sa jedná o plyn, alebo vlny si treba ujasniť. Plyn by asi len tak z ničoho nič nevyprchal. A v texte máš: leda s grizzlim - žiadne leda to nie je po slovensky (iba ak s grizzlim), naopak hovädina sa mi páči.
04.06.2012
soyka
Vidíš, ja ani neviem, že som niekde spomenula plyn. Mrknem na to.
04.06.2012
Peter (Anonym)
Hneď na začiatku vo vete s hovädinami.
05.06.2012
mayo
Peter, coze? "leda" je predsa normalne slovenske slovo. grizzli nie. pise sa "grizly".
k poviedke: dobre sa to citalo :) len to modre svetlo bolo nejake divne... likvidovalo len veci, ktore boli pred chvilou zive? technika, akou alieni disponuju, a sposob, akym ju pouzivaju, mi pripada, ako ze ju niekde ukradli a celkom jej nerozumeju. maju vlny, sposobujuce agresivitu v ludoch. maju svetlo, likvidujuce pred-chvilou-zivych ludi. preco to neskombinovat do jednej veci, likvidujucej zivych ludi? ja viem, bolo by to prilis jednoduche, a nebola by tu tato mila poviedka :)
11.02.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.