Diskusia 1/1: Adolf

2% 2021

Diskusia

Aldeberan
dobre napísané, pekne vykreslená atmosféra. Dokázal som z toho listu vycítiť, ako bojuje so svojim zvieracím ja a ako ho desí, že pomaly prehráva, takže (predpokladám) misia splnená :) Silno literárne slová ako sťaby a kvári ma zakaždým vyrušili z čítania - je to ok, pokiaľ si chcel zdôrazniť archaickosť, ale inak moc príbehu nepridávali. Dávam 8.
14.05.2011

Fantasmic
Veľmi sa mi to páčilo. Bol by som zvedavý na bratovu odpoveď :-). Dal som 9.
14.05.2011

draculin
Vyborne opisana atmosfera doby aj hrozy. Na kratkom rozsahu prave tak spravne zahustene. Super! Niektore slovne spojenia mi nesadli, ale to je len uplne mala vycitka. Ako celok to slapalo prakticky bezchybne.
14.05.2011

jurinko
Mne by sa to pacilo ako list v nejakom diele. Takto same osebe mi to prislo zvlastne nezaujimave. Utekaju ti zvratne zamena (sa, si,..) a niektore slovne spojenia boli naozaj nie uplne dobre. Nebolo to napisane zle a celkom ma to aj bavilo citat, ale fakt by som si radsej precital od teba nieco rozsiahlejsie. Pises dobre. Dal som 8
14.05.2011

Roman Kulich
Čaute
Takže som rád, že sa to celkom páčilo:) No, ono to aj bolo kedysi súčasť väčšieho celku, ale napísal som to na papier a stratil som)...Bratovu odpoveď azda časom napíšem, aj mňa by zaujímalo ako zareaguje:)
Tie slovíčka tam asi dajaké vyskakujú, snažil som sa to písať trochu archaickejšie, občas je to isto prestrelené. Vlastne mi to vyznelo ako dobrý nápad, napísať niečo vo forme listu.
Díky, zatiaľ
15.05.2011

Roman Kulich
A s tými zvratnými zámenami, s tým bojujem áno:) ak budem mať dačo dlhšie, pošlem samozrejme. V minulosti som tu aj čosi mal, ale nebolo to bohviečo.
15.05.2011

nebeská kobyla (Anonym)
už žiadna odpoveď nepomôže.
18.05.2011

kAnYs
Velmi dobre. 9.
12.06.2011

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami