Diskusia 3/3: Vyhnanstvo

Podpor scifi.sk 2% dane

Diskusia

Spacer
Uf, normálne som sa pri čítaní posledných príspevkov zapotil! Ale teraz k veci: Nemyslím si, že som vytvoril niečo, čo ešte nikto; jednoducho mi napadla myšlienka a dal som ju na papier. Pravdou je, že píšem rád a s tým "rozpisovaním" je to u mňa pravda. Rád o všetkom informujem. Ale budem si z tej kritiky brať príklad pri písaní ďalších poviedok. Ešte čo sa týka zátvoriek, skúsim ich obmedziť, hoci v ostatnom čase som prečítal veľa nových románov, kde sa s tými zátvorkami tiež roztrhlo vrece (asi je to zlozvyk).
Apropo: Poslal som na túto stránku ešte i iné diela (podstatne kratšie než Vyhnanstvo), len čakám na ich aktualizáciu. Už sa teším na ich kritiku. :-)
18.01.2011

Ján Onofrej
jurinko, ako si písal v niektorej inej diskusii, si grafoman!:D...ale tak aspoň si vyjadril všetko aj viac toho, o čo som sa snažil ja:) ......jediná vec, ktorú si momentálne pamätám, čo sa mi v tvojich...hm, mnohých:) ....príspevkoch nezdá, je otázka prečo sa snažiť keď aj tak umriem atď.... síce na to neviem odpovedať, ale skúsim protiotázku....prečo sa nevzdám a nezomriem hneď, nezabijem sa, ak viem že ma čaká len osamelý život na divnej planéte a potom tak či tak zomriem? za seba na to odpovedať viem, nemám odvahu sa zabiť, takže by som prežíval...nejako... to je už otázka osobnosti človeka, myslím..
19.01.2011

Unrelix
Mne sa z tejto novely pacila viac 1 cast. Nezda sa mi ze by 3 miliardy ludi vytvorili iba 1 stat na novej planete najme ked tam boli 3 kontinenty. K tym bonom ...pri kurze aky si uviedol si mal tie sumy navysit...len vsimne pre pravnika byva 500e ..riesenie pripadu sumu navysi. Zbytocnost zatvoriek uz bola spomenuta. Pacili sa mi detaily ako ROAM ci identifikacne kody zbrani atd.. Este k tej vdialenosti letu na dron. Pokial sa dovidelo z mesiaca na planetu tak sa mi zda tyzden letu vela. Pri tej technologii ktoru mali + recicling v ramci letu vesmirom by to mali vesmirne lode zvladat za par hodin.
23.01.2011

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami