Unrelix

Info

Prezývka Unrelix
Web:
Členom scifi.sk: 11 rokov
Naposledy online: 5.06.2014
E-mail: unrelix@azet.sk
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 8
Články: 0
Poviedky: 1

Zbierka - ponúka

Unrelix ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Unrelix ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Unrelix ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Vyhnanstvo
Mne sa z tejto novely pacila viac 1 cast. Nezda sa mi ze by 3 miliardy ludi vytvorili iba 1 stat na novej planete najme ked tam boli 3 kontinenty. K tym bonom ...pri kurze aky si uviedol si mal tie sumy navysit...len vsimne pre pravnika byva 500e ..riesenie pripadu sumu navysi. Zbytocnost zatvoriek uz bola spomenuta. Pacili sa mi detaily ako ROAM ci identifikacne kody zbrani atd.. Este k tej vdialenosti letu na dron. Pokial sa dovidelo z mesiaca na planetu tak sa mi zda tyzden letu vela. Pri tej technologii ktoru mali + recicling v ramci letu vesmirom by to mali vesmirne lode zvladat za par hodin.
23.01.2011 15:30:46

Modrý Obor
Vďaka za povzbudivé slova :) Ja sa nechystám len píšem, že už chápem ako sa cítia začínajúci autori. Keď im okolie hovorí “je to dobré”, “páčilo sa mi to” potom príde uverejnenie a “Cisár je nahý” :)) S tým záverom Jurinko máš pravdu. Je to veľká chyba keď to už chce mať človek z krku. Tuším tomu hovoríš odstrihnutý koniec. Podnety teda zapracujem do pretaveneho textu ;)
12.01.2011 21:28:32

Modrý Obor
Uff, no takú smršť kritiky som veru na svoju prvotinu nečakal. Už chápem prečo väčšina autorov zavesí písanie na kliniec. Jedinou útechou mi je nevytknutie gramatiky. Dejom boli udalosti na bežnej plavbe prepravnej lodi. Teda nezvyčajný náklad a entita ktorú prilákal. Love story akosi vyplynula z deja :) Nechcel som sa veľmi rozpisovať, ale po zhliadnutí na stránke vidím že 3 strany sú žalostne málo. Prečo musí byt všetko v texte vysvetlene ? Zrejme som to prehnal, ale uhádnuť kompromis medzi zbytočnými a chýbajúcimi slovami..to chce skúsenosti. Námrazu spôsobila entita pri úspešnom vniknutí do priestoru lode.
12.01.2011 19:03:38

Minirecenzie

Unrelix ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Unrelix ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Modrý Obor

„Fascinujúce.“ riekol neodvracajúc pohľad. Majestátny Altos bol tak blízko, že jeho trblietajúca modrá žiara v kombinácii s purpurovou hmlovinou v pozadí vytvárala nádherné obrazce.

14 komentárov