Maijro
no myslim si, ze na scifi.sk je z coho vyberat... takychto poviedok tu je azaz... nic v zlom... je to celkom dobry napad, ale ma viac menej par nedostatkov: 1. na to, aby z toho mali uzitok aj ini ludia, ako ti, co by to hodnotili, by potrebovali tie poviedky mat precitane... co sa asi v tom kratkom case na prednasku asi nestihne; 2. myslim, ze hovorit o tom, ako poviedku nepisat, na zaklade predlozenia inej poviedky, nie je zrovna najlepsi pripad... skor by som to videl na prednasku vseobecne o pisani poviedok (zakladne crty poviedky, casto robene chyby atd); osobne, keby sa taketo nieco dalo dokopy, by som si to prisiel pozriet, ak sa na animeshow dostanem, ale myslim si, ze vacsi uspech by mal asi workshop.... povedzme, ze by nadejni autori mali moznost posielat svoje poviedky a pocas prednasky by boli okomentovane, s pripadnym vyjadrenim autora
21.01.2009