Mnohí určite poznáte Hansa Zimmera, človeka, ktorý zložil hudbu k poslednej sérii o Batmanovi. Medzi jeho novinky patrí skladba Aurora. Za touto skladbou je však niečo oveľa hlbšie a osobnejšie...
Pri spracovávańi nasledujúcich obrázkov som mal niekde v podvedomí slovo Disney. Keď si pozorne pozriete jednotlivé postavy, možno ten pocit získate aj vy. Čo to vlastne Disney kúpilo?
Ďalší z množstva animákov bude mať konečne poriadnu scifi zápletku. Budeme utekať zo Zeme.
Televízia JOJ mi v posledných týždňoch rádiovými spotmi pílila uši, že začína vysielať nový seriál Kde bolo, tam bolo. Nový je možno u nás na Slovensku, v USA práve začína už druhá séria. Napriek tomu je to chválitebné, že sa dostáva aj k slovenskému divákovi.
Zopár ukážok z ukončenia Twilight ságy. No možno to bude masaker... žeby sme na to nakoniec predsa len išli? Alebo je to len múdry marketingový ťah štúdia prilákať na to publikum, ktoré ságu už zavrhlo?
Pripravovaný reštart Wolverina bude natáčaný v 3D. Pri tejto príležitosti vyšiel nový teaser poster.
Po zopár neúspešných SF/F projektoch v našich končinách, teda od našich a českých tvorcov, možno príde zlom.
Janíčko a Marienka ako lovi čarodejníčok sa blížia, vinikajúci "deťom neprístupný" trailer.
Dňa 30.10.2012 sa objavili správy o skúpení Lucasfilmu štúdiom Disney. Môžeme sa tešiť (?) na Star Wars Ep. VII.
Plejáda malých ale za to fajnových hereckých hviezdičiek sa stretla, aby nakrútila srandovnú drámu o Vesmírnej stanici 76, ktorá by mala byť futuristickou verziou našich 70-tych rokov.
Prihlásenie