Nové seriály - Jericho a Hrdinovia

V januári dávajú americké televízne spoločnosti na javo, akým novým projektom sa budú venovať. Aj v roku 2006 sa pošťastilo dosť dvom sci-fi seriálom medzi vybrané projekty.
Poviedková súťaž Som doma a píšem
Televízna stanica CBS sa rozhodla začať produkovať nový vedecko-fantastický seriál pod názvom Jericho. Tvorcom za projektom je Stephen Chbosky (Rent). V tomto post-apokalyptickom trilery ide o osudy obyvateľov malého mestečka v Kansase, ktoré sa ocitlo izolované po atómovom útoku na USA. Projekt je od produkčnej skupiny Paramount Network Television a Junction Entertainment Jona Turteltauba. Turteltaub bude pilotný film Jericha režírovať, výkonným producentom bude Chbosky.
Hrdinovia (Heroes) sa tento rok ukážu na stanici NBC Universal. Sci-fi seriál od výkonného producenta Kringa je o skupine obyčajných ľudí, ktorí objavia svoje nadprirodzené schopnosti v štýle superhrdinov.

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Stano Lacko (Anonym)
na výsledok, či to vôbec bude pokračovať po pilote sa teda ešte načakáme
22.01.2006

Xius Eyroo
Juuu, nadsene sledujem oba. :) Heroes nadsenejsie, kedze superhrdinovia a nadprirodzene onee... schopnosti, ma beru tak nejako prirodzene viac. Stylovo si su velmi podobne, prakticky neznami herci (par vynimiek, ale len par), styl scen a dialogy... Priam pocit, ze ich tocil rovnaky clovek. :) Bavia, len sa bojim, ze ich utnu, klasicky, nedokoncene...
01.02.2007

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(2006)

Hrdinovia

(2006)

Jericho