Poviedky na počkanie 66 - Vyhodnotenie

Ak ste zvedaví, koľko poviedok dnes prišlo a ktorí autori sa zapojili, nech sa páči. Všetko sa dozviete tu.
YaYa
Filmová história scifi
V posledný aprílový deň si na PNP našlo čas 11 autorov. Ich poviedky nájdete tu:


Budeme radi, keď nám v komentároch napíšete, ako sa vám tieto výtvory páčia. Aby to bolo ešte chvíľku napínavé, priemerné bodové hodnotenia poviedok sa dozviete až zajtra večer.
Nasledujúce kolo PNP je predbežne neplánované na 28. mája 2022. Pre istotu však sledujte náš Facebook, keby sa niečo medzičasom zmenilo.
Ako dobre viete, okrem PNP ponúkame našim autorom aj ďalšie aktivity. Dnes o polnoci je deadline najbližšieho kola Fantastickej poviedky. Od zajtra budú poviedky pribúdať na stránke a budete si ich môcť prečítať a zhodnotiť. Ak ste sa chceli zapojiť, ale nestíhate, nezúfajte. Súťažné poviedky spĺňajúce podmienky zaradíme do ďalšieho kola s uzávierkou v júni.
Máte hotovú aj inú, nesúťažnú poviedku? Chcete sa s ňou podeliť s ostatnými fanúšikmi scifi, fantasy a hororu? Na scifi.sk vždy radi prijmeme a uverejníme každú žánrovú poviedku, ktorú nám pošlete. Neváhajte a posielajte!

YaYa

YaYa
Má rovnako rada bosorky na metlách aj vesmírne lode. Pre scifi.sk najmä recenzuje knižky, na streamoch filozofuje o Fantastickej poviedke a organizuje Poviedky na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB