Zapamätá si niekto Addie LaRueovú?

V. E. Schwab prichádza s ďalšou skvelou fantasy novinkou.
Ella
Podporte scifi.sk
Neviditeľný život Addie LaRueovej - Obálka
Neviditeľný život Addie LaRueovej - Obálka / Zdroj Disclaimer
Uvažovali ste niekedy nad tým, aké by to bolo žiť večne? Ale čo ak by si vás nik nepamätal? To je realita Addie LaRueovej, ktorá uzavrela dohodu s démonom. A hoci by si každý myslel, že taký osud nik neunesie, Addie sa nevzdáva a snaží sa z neho vyťažiť čo najviac. Až jedného dňa stretne niekoho, kto si ju dokáže zapamätať.
Síce sme pri Victorii zvyknutí skôr na napínavé príbehy plné nečakaných zvratov, tentoraz sa nám do rúk dostane magický príbeh zameriavajúci sa na skúmanie ľudskej podstaty, emócií a riešenie zdanlivo neriešiteľných situácií. Fanúšikmi tejto spisovateľky bol prijatý mimoriadne dobre, pretože na Goodreads sa teší hodnoteniu 4,26 / 5.
Život, na ktorý si nik nespomenie. Príbeh, na ktorý nikdy nezabudnete.
Francúzsko 1714: zúfalá mladá žena spraví faustovskú dohodu, aby mohla žiť večne, bez obmedzení. Zmluva s temným božstvom má však háčik, Addie po sebe nedokáže zanechať žiadnu stopu - ľudia na ňu zabudnú, len čo z nej spustia zrak. Tak sa začína nezvyčajný príbeh Addie LaRueovej, odvíjajúci sa naprieč storočiami a kontinentmi, naprieč dejinami i umením. Až kým Addie takmer po tristo rokoch nestretne mladého kníhkupca, ktorý jediný si dokáže zapamätať jej meno.
Kniha vychádza vo vydavateľstve Slovart 03.09.2021.

Ella

Ella
Milovníčka fantasy, sci-fi a všetkého normálne nenormálneho :)

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.