Poviedky na počkanie 52 už v sobotu!

Pozor! Keďže na poslednú sobotu pre vás scifi.sk v spolupráci s Pegasconom chytá online con, PNP budú tento mesiac skôr!
YaYa
Filmová história scifi
Aj spisovateľské "svaly" nedostatočným posilňovaním zlenivejú. Precvičte si ich teda s nami, v už 52. Poviedkach na počkanie. Tentoraz PNP-čkam výnimočne nebude patriť posledná sobota mesiaca, ale tá predposledná, 20. február 2021. Všetko ostatné zostane po starom. O 19.00 sa tu, na stránke, objavia dve témy. Na napísanie a nahratie poviedky do nášho systému budete mať čas do 20.15. Všetky podrobnosti nájdete v tomto článku.
Poviedky na počkanie 52 - Plagát - Posilňovňa pre autorov
Poviedky na počkanie 52 - Plagát - Posilňovňa pre autorov Disclaimer
Zatiaľ si môžete prečítať a ohodnotiť poviedky z predchádzajúceho kola. Organizáciu si vtedy po prvý raz odskúšal náš plodný redaktor a pravidelný účastník PNP Maťo alias HB. Témy boli tri a zapojilo sa 11 autorov.
Ak adrenalínové písanie nie je pre vás úplne to pravé orechové a radšej si poviedku pred zverejnením poriadne upravíte, môžete vyskúšať našu súťaž Fantastická poviedka. Prebiehajúce kolo má uzávierku už 28. februára o polnoci a hrá sa o 50 eur. Poviedku na scifi.sk môžete vložiť aj len tak, ako nesúťažnú. Stačí kliknúť na veľké PLUS-ko na hornej lište a vyplniť formulár.
Dovidenia v sobotu na PNP!

YaYa

YaYa
Má rovnako rada bosorky na metlách aj vesmírne lode. Pre scifi.sk najmä recenzuje knižky, na streamoch filozofuje o Fantastickej poviedke a organizuje Poviedky na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB