prihlásenie | registrácia   Login with Facebook
scifi.SK -=- scifi space: Pozvánka na Kozmodróm 2017
Kozmodróm 2017
Spacenews


 
spacenews PRIDAJ VLASTNÚ SPRÁVU
Pozvánka na Kozmodróm 2017
07.10.2017 15:00 | Kategória: Nové - Akcie | Zdroj: http://kozmodrom.scifi-guide.net | Autor: cyberstorm
Občianske združenie SciFi Guide pripravuje v spolupráci so Strediskom kultúry Bratislava Nové Mesto na Vajnorskej ulici v poradí deviaty ročník festivalu vedeckej fantastiky, vedy a populárnej kultúry s názvom KOZMODRÓM. Podujatie sa uskutoční 14. októbra v priestoroch SK Vajnorská v Bratislave.
Hlavnou líniou Kozmodrómu 2017 je pásmo prednášok, ktoré sa budú konať v hlavnej sále. Konkrétny časový harmonogram príspevkov bude zverejnený pred festivalom, no v programe je už teraz zaradený knižný klub, v ktorom sa bude diskutovať o Tajomstve Dračej steny, diele Jozefa Žarnaya. Ročník 2017 bude zároveň unikátny v tom, že sa počas neho uskutoční premietanie slovenského dokumentárneho filmu o ľuďoch, ktorí zažili nejakú skúsenosť s ufom, pod názvom Sprisahanie šedej rasy. Okrem iného nebudú chýbať prednášky zamerané na aktuality zo sci-fi alebo z populárnej kultúry a záverom programu bude tradičný fantastický galavečer.

Kozmodróm 2017 - PlagátNeoddeliteľnou súčasťou festivalu je aj zábava prebiehajúca mimo hlavnej sály, ktorá vytvára jadro atmosféry Kozmodrómu. Počas ročníka 2017 bude pripravená aj novinka v podobe interaktívnej čitárne online časopisu pre začínajúcich autorov s názvom Abdon. Priestory SK Vajnorská sa rovnako zaplnia sci-fi spoločenskými hrami, ktoré festivalu zapožičia iHRYsko a návštevníci a návštevníčky budú mať možnosť zahrať si ich. Účastníci a účastníčky budú môcť aktívne tráviť čas aj v partnerských predajných stánkoch, akými sú napríklad antikvariát Olejar Books alebo obchodík so všetkým fantastickým, Funtastic.

Kozmodróm je však aj stretnutie ľudí s rovnakou krvnou skupinou, ktorí majú radi netradičnú a interaktívnu formu zábavy a nezaoberajú sa svojimi menej všednými koníčkami len v súkromí domova, ale snažia sa šíriť veci fantastické aj do povedomia verejnosti. Na festivale sú vítaní všetci, ktorým koluje fantastika v žilách a majú záujem stráviť deň v spoločnosti ľudí zapálených pre vec. Samozrejme, pripravené budú aj koláče a sladká tortu na záver programu, ako býva na festivale zvykom.

Kozmodróm 2017 - PlagátKozmodróm 2017 sa uskutoční v priestoroch Strediska kultúry Bratislava Nové Mesto na Vajnorskej ulici č. 21. Vstupné na celý deň je 6€ a lístky sa dajú kúpiť nie len na mieste, ale aj v predpredaji. Od 8.9. bude možné vstupenky zakúpiť v MadMaxon Shope na Heydukovej ulici v Bratislave, ako aj v pokladnici SK Vajnorská. Rovnako je v príprave predpredaj prostredníctvom Ticketportalu. Bližšie informácie a aktuality nájdete na na stránke a na facebookovom profileKozmodróm v skratke

Kedy?
14. októbra 2017

Kde?
SK Vajnorská, Bratislava

Čo?
Celodenná zábava v podobe prednášok, diskusií, spoločenských hier a koláčov, všetko so sci-fi tematikou.

Za koľko?
6€ vstupné a k tomu koláče na mieste zadarmo!

Kde kúpim lístky?
Momentálne sa dajú kúpiť v predpredaji v MadMaxon Shop na Heydukovej ulici v Bratislave. K dispozícii budú aj na mieste “conania”, nelimitované.

Aký bude program?
Podrobný časový rozpis prednášok nájdetete TU
Okrem iného vás pozývame na besedu o Tajomstve Dračej steny od Jozefa Žarnaya, premietanie dokumentu Sprisahanie šedej rasy a fantastický galavečer.
V rámci sprievodných aktivít je v príprave herňa spoločenských sci-fi hier a prezentačný kútik s čitárňou literárneho magazínu Abdon.

Kto?
Podujatie organizuje občianske združenie SciFi Guide v partnerskej spolupráci s SK Vajnorská.

Kde sa dozviem viac?
na stránke a na facebookovom profile
cyberstorm

Fanúšik scifi, knižný recenzent. Poviedkový beta-reader a porotca poviedkových súťaží scifi.sk, koordinátor Poviedok na počkanie.
Kvalita tejto spacenews: Ak chceš hodnotiť spacenews, musíš byť prihlásený
diskusia zobraz diskusiu
Strana:|<  <  (1)  >  >| 
Príspevok:
Sledovanie: odoberať nové príspevky v téme na email (len pre registrovaných).
Registrovaný užívateľ
Neregistrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zabudli ste svoje heslo?
Otravuje ťa neustále vyplňovanie mena, emailu či krkolomné rozpoznávanie textu.
Zaregistruj sa, kde si môžeš vytvoriť svoj profil a po prihlásení je tento formulár pre teba už minulosťou.
Meno:
Email: (nebude zverejnený)
Podmienky: čítal som a súhlasím s podmienkami
  Podporte scifi.sk

  Cosplay týždňa
Diskusia: 2 (začiatok)
staršie  
Facebook
 
Twitter
 
Téma
Pozvánka na Kozmodróm 2017
07.10.2017 15:00
Diskusia: 0 (začiatok)
Kozmodróm 2017  
Súvisiace linky
 

copyright © 1995 - 2018, Force Majeure
scifi.sk, ročník 2018, vychádza denne, ISSN 1339-8180

Vydavateľ: Force Majeure, Boženy Němcovej 5, 08005 Prešov
Zástupcovia redakčnej rady: Stanislav Lacko, Alexander Schneider, Roman Schnellbach