Hellboy

A je tu ďalší z komiksových hrdinov... Hellboy z produkčného domu Dark Horse od tvorcu Mikea Mignolu na nás zaútočí na budúci rok. Myslím, že sa možno dám prefarbiť na červeno...
Filmová história scifi
Hellboy - Postava Hellboya z komiksu Hellboy - Postava Hellboya z komiksu
V apríli 2004 sa na nás usmeje Hellboy, mladý to diabolský "červenokožec". Pod taktovkou Guillerma del Tora (réžia) sa na naše filmové plátna totiž dostane filmová adaptácia rovnomenného komiksu. Trailer filmu by sa mal objaviť onedlho.
Hellboy (hrá ho Ron Perlman) sa narodí v plameňoch pekla a do nášho sveta sa dostane pohanským rituálom. Zachránený jeho priateľom a mentorom Dr. Broomom (John Hurt) a vychovaný v Broomovom Úrade pre paranormálny výskum a obranu, sa Hellboy pridá k ostatným "špecialistom" akým je Abe Sapien sťa Morský muž, Liz Shermanová (Selma Blair) ako mentálna ovládačka ohňa (do ktorej sa samozrejme náš pekelník zamiluje) a Myers, agent FBI, ktorý je Hellboyovým rivalom v láske k Liz.
V tomto zoskúpení sa naši hrdinovia musia vysporiadať s vlastnými "špeciálnymi" silami, ktoré môžu byť ako požehnaním, tak aj kliatbou pre ich životy... no zároveň aj jedinou možnosťou ako zachrániť ľudstvo.

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

MISCHO. S (Anonym)
SKVELI FILM !!! VLASTNE TAKI SKVELI AKO JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08.03.2005

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(2004)

Hellboy