Vianočné Poviedky na počkanie XIX - super extra ultra power rangers špeciál :)

Santa píše, že Vianoce budú len keď sa zúčastnite PnP 19!!!
Filmová história scifi
Vsehochut - Plagát - santa
Vsehochut - Plagát - santa / Zdroj Disclaimer
Blížia sa Vianoce, neopakovateľná atmosféra kľudu a pohody, ktorej čaro podfarbí vyzdobený stromček, medovníčky, darčeky, sneh (áno, v poslednej dobe je to čisté scifi, ale láskavý čitateľ fantastiky si snáď predstaví tú bielu vec ktorá v decembri padala z neba)....a samozrejme, Vianočné PnP :) Tie nám nadelí Ježiško, Satan Klaus, Praded Mráz alebo Sol Invictus už túto sobotu, 20. decembra o 19,00. A keďže Mikulášsky špeciál slávil vcelku veľký úspech, aj teraz vymyslíme niečo špeciálne...
Pravidlá ostávajú rovnaké, ako v minulých kolách:
- Poviedky sa píšu na kľúčové slová, témy, ktoré sa objavia presne v sobotu o 19,00. Témy sú vždy dve, nezávislé na sebe - budete si môcť teda vybrať, na ktoré napíšete svoje literárne dielko. Samozrejme, voľnosti sa medze nekladú, takže ak chcete, môžete obe kľúčové slová použiť v jednej poviedke, alebo dokonca, ak stihnete, napísať dve poviedky na každú tému zvlášť.
- Zadaním témy sa spúšťa časomiera. Tá odmeriava čas 1 hodiny, počas ktorej majú všetci, kto sa tejto literárnej hry chcú zúčastniť, možnosť napísať poviedku na túto vopred zadanú tému a uploadnúť ju na scifi.sk. Moderátori scifi.sk následne poviedky zozbierajú a budú ich publikovať na servere, čím umožnia každému, aby si mohol prečítať diela všetkých hráčov hry.
- Záver písania poviedok bude o hodinu neskôr, no dáme vám aj 15 minút na pridanie vášho dielka do systému, takže budete mať trochu času sa prihlásiť na scifi.sk, následne poviedku uploadnuť.
- Rozsah poviedky nie je obmedzený, je na vás, aby ste si premysleli, aký dlhý čas potrebujete na štrukturalizovanie príbehu, písanie, eventuálne prepisovanie a opravy.
- Pre prehľadnosť pri publikovaní zvoľte možnosť, že ide o Poviedku na počkanie, nakoľko scifi.sk publikuje aj poviedky mimo súťaž.
Hodnotenie:
- Hodnotiť poviedky majú možnosť čitatelia prostredníctvom hodnotiaceho systému u nás, ktorý sa nachádza na spodku danej poviedky – teda od počtom bodov od 1 (najhoršie) do 10 (najlepšie).
Tešíme sa aj na Vašu mikropoviedku.

cyberstorm

cyberstorm
Fanúšik scifi, knižný recenzent. Poviedkový beta-reader a porotca poviedkových súťaží scifi.sk, koordinátor Poviedok na počkanie.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB