Obnovená premiéra Votrelca

Ridley Scott sa rozhodol oživiť pôvodného Votrelca, doplniť ho niekoľkými minútami doteraz nezverejnených záberov a osláviť tak svoju takmer polstoročnicu ako režisér.
Podporte scifi.sk
Alien
Pred časom sme písali o zámere Ridleyho Scotta, režiséra hororovej klasiky Votrelec (1979), uviesť pôvodného Votrelca znovu do kín. Táto verzia bude obsahovať aj doteraz nezverejnenú, cca. trojminútovú scénu, ktorá - ako sa vyjadril režisér - "zobrazuje, čo sa vlastne stalo Dallasovi a ostatným členom posádky".
Scott povedal, že z pôvodného Votrelca vystrihol túto scénu, kvôli tomu, aby mal film rýchlejší spád. Teraz si s odstupom rokov myslí pravý opak: "Vtedy sa mi zdalo, že táto scéna len zbytočne spomaľuje dynamiku celého filmu, ale teraz sa mi to už nezdá a som rád, že tam je."
Spoločnosť Fox plánuje uviesť zrekonštruovaný film do kín 31. októbra. Tento dátum nie je vybraný náhodou. Znalci americkej kultúry vedia, že sa jedná o nastrašnejší deň v roku - Halloween.

Wyktor Tepes

Wyktor Tepes

Diskusia

Punisher (Anonym)
Podla mňa je Alien jedna najlepšia z celej ságy. V dvojke je plno votrelcov a komando, čo sa skôr podobá Hviezdnej Pechote. Trojka je aká je a štvorku považujem za úplne zbytočný film.
15.02.2004

tomik (Anonym)
vsetky su dobre
24.03.2004

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(1979)

Votrelec