Editorial - Prázdninový oddych

Podporte scifi.sk
Prišlo leto.
S ním prichádza aj útlm na tejto stránke, pretože počas prázdnin sa väčšinou zabávame na úplne odlišných dunách, ako tých, po ktorých surfujeme počas zvyšnej časti roka.
Nesieme však zabudnúť, že aj tento mesiac by sme si mali skočiť oddýchnuť do najbližšieho kina, najlepšie klimatizovaného a pozrieť si ďalšie spracovanie komixovej legendy. Tentoraz nás čaká dobrodružstvo s Hulkom, o ktorom sme už písali skôr.
Samozrejme, nezabudli sme ani na novinky na stránke. Aktuálnou zmenou je zobrazovanie ikoniek užívateľov, ktorý prispievajú svojimi reakciami na naše články a poviedky a obosacujú tak ich obsahu a aktuálnosť, alebo vedú k siahodlhým debatám o danej problematike. Ak chcete, aby pri vašej reakcii bola vaša ikonka, musíte sa pred pridaním reakcie prihlásiť a vybrať si, aká ikona vás má prezentovať. Toto nastavenie môžete urobiť v sekcii pridaj v hlavnom menu.
S pozdravom a so želaním dlhého leta ostáva
Stano LACKO
a "redakcia" scifi.SK -=- scifi space

Stano Lacko

Stano Lacko
Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(2003)

Hulk