Zberateľské kartičky DS9

Svetlo sveta uzrie kompletná kartičková séria pre zberateľov zo sveta ST:DS9.
Filmová história scifi
Vydavateľstvo Rittenhouse Archives oznámilo, že plánuje vydať kompletný set zberateľských kartičiek (set by mal zahrňovať všetkých 176 častí DS9).
Set bude vydaný 2.júla 2003 a bude si ho možné kúpiť aj v (tvrdom) zberateľskom balení (priznám sa, že neviem ako to bude vyzerať - poznámka redaktora). Každá krabička bude obsahovať 2 (náhodné) kartičky s autogramom (každá regulárna a často objavovaná postava by mala mať svoju kartičku). Dokonca sa medzi nimi objaví aj historicky prvá kartička s autogramom od Colma Meaneya (Milesa O´Briena).
Podset (booster) pre túto kartovú sériu bude obsahovať aj 27 "Spojeneckých a Nepriateľských" kartičiek na ktorý budú obrázky spomínaných charakterov, 9 kartičiek "Lodí Domínia" a 6 kartičiek zo "Zmenených realít" na ktorých by sa mali objaviť aj známe postavy zo Zrkadlového vesmíru (Mirror Universe). Tento podset bude takisto obsahovať aj veľkú galériu obrázkov samotnej stanice DS9.
Takisto vznikne aj set 5 kostýmových kartičiek, ktoré budú obsahovať materiál z ktorého boli ušité kostýmy (mali by to byť kostýmy Worfa, Intendantky, Quarka a Garaka). Tieto štyri budú umiestnené náhodne do balíčkov rôznych kariet (v priemere 1 kartička na 100 balíčkov). Piata karta, ktorá bude obsahovať Odov kostým sa bude distribuovať výhradne v (tvrdom) zberateľskom balení. Tieto tvrdé balenia budú taktiež obsahovať promo kartičku lode USS Defiant.
Takže kto "už podpísal" kartičky naisto? Sú to obidve "Dax" herečky (Terry Farrell a Nicole deBoer), Avery Brooks (Sisko), Nana Visitor (Kira) a spomedzi neregulárnych postáv (ale obľúbených) to sú Jeffrey Combs (Weyoun) a Wallace Shawn (Zek).
PS: Som síce ST fanúšik, ale podobné veci ako sú tieto zberateľské kartičky sú už podľa mňa čisté "ťahačky peňazí z peňaženiek fanúšikov". Určite môžu mať úspech v USA, ale ak by sa nedajbože dostali aj na Slovensko, tak tu si ich určite nikto nekúpi. Nehovorím, že nemusia byť pekné a zaujímavé, ale podľa mňa sú zbytočné.

Dušan Kudrec

Dušan Kudrec

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB