Update od JMS

Niekoľko málo informácií o tom, čo práve robí Veľký tvorca... na ktorých projektoch pracuje a čo má v pláne cez tieto a nasledujúce týždne. Zdá sa, že ak všetko bude klapať ako má, dočkáme sa pekných vecí.
Filmová história sci-fi časť 9. (2010-2020)
Babylon 5: JMS Joe Michael Straczynski
JMS z času na čas prezradí niektoré zo svojich ďalších plánov... a aby sme všetci vedeli, na čom práve Veľký tvorca pracuje, rozhodol som sa preložiť malý zostrih z newsových diskusií:
Na otázku, či uvidíme viac z Babylonu 5, JMS odpovedá diplomaticky: "Čo sa týka Babylonu 5, človek nikdy nevie." Ohľadom ostatných projektov je už konkrétnejší: "Končíme s produkciou druhej série seriálu Jeremiah, ktorý by sa mal dostať na obrazovky začiatkom alebo v strede augusta.
"Komiksový (The Amazing) Spiderman vychádza pravidelne.
"Môj nový komiks, Supreme Power, tiež od Marvelu, bude mať svoj debut 16. júla. Kresličom je Garry Frank.
"Po tom, čo dokončím Jeremiah opäť obrátim svoju pozornosť na Rising Stars.
"Práve pripravujem nový televízny seriál, finalizovali sme zmluvu s produkčnou spoločnosťou minulý týždeň a teda uvidíme, ako bude.
"Režisér Daredevila povedal, že by chcel ako ďalší film natočiť Midnight Nation (= ďalší komiks od JMS), takže sa stretneme počas nasledujúcich týždňov, aby sme zistili, či to pôjde.
"Práve som ukončil aj komentáre a interview pre tretiu sériu B5 na DVD a myslím, že sú o niečo lepšie ako komentáre, ktoré som robil k dvojke. Tie sa podľa mňa až tak nepodarili. Inak, dvojka vyjde v apríli.
"Pracujem aj na novom audiodramatickom seriáli, o ktorom budem môcť porozprávať neskôr. Produkcia by sa mala začať hneď potom, čo dokončím posledný scenár počas nasledujúceho týždňa alebo tak nejak.
"Viem, že ešte sú nejaké veci, ale tie som asi práve zabudol. (Okrem toho je možné, že ďalšie štúdio má veľký záujem o Polaris.)"

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(1993)

Babylon 5