Nový King Kong v 2005

Že čo majú spoločné hobiti a King Kong? Režiséra! Peter Jackson plánuje oživiť legendu King Konga na striebornom plátne a to vo veľkom... už zháňa dokonca nejaký vhodný ostrov na nakrúcanie.
Filmová história scifi
Peter Jackson Peter Jackson
Zatiaľ čo sa v originálnom filme King Kong nechal prenasledovať panorámou New Yorku, plánuje Peter Jackson presunúť kulisové stvárnenie novej verzie tejto kinematografickej klasiky do Nového Zélandu. Podľa jeho slov pre noviny New Zealand Dominion Post by nechal vystavať New York tridsiatych rokov minulého storočia v samotnom Wellingtone. "Potrebujeme iba nájsť nejakú rovnú plochu, na ktorej by sme vystavali niekoľko z týchto obrovských ulíc New Yorku a potom použili počítače. Tie by nám tieto ulice ešte predĺžili a budovy nechali vyrásť." Dve tretiny filmu budú ale pokrývať dej odohrávajúci sa na Skull Islande (Ostrove lebiek), ktorý sa už mimochodom hľadá. Potrebná je nejaká tá džungľa a okolité pláže okolo ostrova. Predpokladaný termín začiatku produkcie je plánovaný na stred roku 2004. Do kín by sa mal film dostať o rok na to.

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Roland Axenberg
Skoda, ze sa Peto rozhodol pre King Konga (aj ked ho tusim chcel natocit este pred Panom Prstenov), ale dufam, ze potom sa pusti do slubovaneho zombickeho filmu. Nech ziju podnapito posobiace prizraky pohybujuce sa v temnych ulickach pri cintorinoch konzumujuce cerstve mozocky vyletnikov.
09.04.2003

Punisher (Anonym)
Spoločenstvo King Kongov, Dve King Kongy, Návrat King Konga... Z toho by mohla byť ďalšia trilógia

17.01.2004

Wllady Cucak
nepustajte tu opicu viac na platno

28.01.2004

M-Jay (Anonym)
ja sa na to tesim...

26.07.2005

pod-bot (Anonym)
bude to nadvedzovat na tie stare ? alebo to bude uplne novy film
30.07.2005

layla (Anonym)
Ahojte vsetci
poviem vam ten film je cool.Tiez som bola skepticka,ze ako to bude cele vyzerat.A ked som videla tie uputavky a vnich dinosaury a neviem co este....No ale musim uznat,stalo to zato.A vidiet to v anglickom originali je o 30% lepsie.9 z 10 Well done!
10.01.2006

žjuvka (Anonym)
Videli ste originál? Tak to si ho pozrite pred týmto novým. Je to prinajmenšom zábavné.
16.01.2006

laurinka (Anonym)
Ja som to tiez videla v anglickom originale bolo to podla mna nieco uzastne.Ja som tiez najprv neverila ze kombinacia dinosaurou a velkej opice dokaze bit taka magicka.
16.01.2006

Layla (Anonym)
Laurinka, nie si ty nahodou z MT?
17.01.2006

Laurinka? (Anonym)
A ked hej? Kdo ma pozna?!Meno prosim.
18.01.2006

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(2005)

King Kong

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať...