Novinky o 2. a 3. sérii B5 na DVD

Podľa posledných správ to vyzerá tak, že ľudia z Warner Bros. pochopili, čo znamená vydať seriál na nosičoch DVD. Ak sa naozaj splní, čo zatiaľ JPP (jedna pani povedala), môžeme sa tešiť na ešte vynikajúci bonusový materiál.
Fantastická poviedka
4.
kolo
JMS sa nechal na newsovom serveri Babylonu 5 počuť, že Warner Bros. už začali s prípravou nového bonusového materiálu pre druhú a tretiu sériu Babylonu 5:
"Rozhovory pre druhý rok B5 na DVD sú už zadané alebo sa už uskutočnili - so Stephenom Furstom (Vir Cotto), Andreou Thompsonovou (Talia Wintersová), Johnom Iacovellim (produckia), Anneou Bruice-Ailingovou (produkcia), Jerrym Doyleom (Michael Garibaldi), Claudiou Christianovou (Susan Ivanovová), Bruceom Boxleitnerom (John Sheridan), mnou, Johnom Copelandom (produkcia), Dougom Netterom (produkcia) a ďalšími.
Okrem toho robím komentár k epizódam "The Coming of Shadows" (Príchod Tieňov) a "The Fall of Night" (Príchod noci), a bude aj bonusový komentár k epizóde "The Long, Twilight Struggle" (Dlhý boj za súmraku) od Brucea, Claudie a Jerryho.
Taktiež sme v rozhovoroch o špeciálnom hudobnom spracovaní pre DVD tretej série, kde by mal Chris (Christopher Franke) opätovne zhudobniť 2 až 3 epizódy nanovo non-stop hudbou a pripravujeme aj "The Future According to Babylon 5" (Budúcnosť podľa Babylonu 5) spolu s ľuďmi z NASA a JPL.
Bol by som rád, ak by sa na DVD piatej série nachádzala aj špeciálny bonus o fanúšikoch tohto seriálu."

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(1993)

Babylon 5