Teaser Trailer T3

Terminátor 3 začína nadobúdať reálne kontúry. Pozrite si prvý Teaser.
Filmová história scifi
Terminátor je nepochybne jedna z najpopulárnejších filmových ság všetkých dôb. Konečne sa fanúšikovia dočkajú ťak očakávanej ďalšej časti.
Oficiálnych informácii je veľmi málo. Čo to málo informácii nám ponúkne oficiálna stránka filmu www.terminator3.com, na ktorej okrem dlhej a nudnej flash prezentácie sa dozvieme, že produkcia na filme sa začala 15.4.2002 a vo filme si zahrajú okrem Arnolda Schwarzenegera aj Nick Stall, Claire Danes a Kristanna Loken.
Na stránke upcomingmovies.com, ktorá pri prechode pod krídla Yahoo odporne zmenila design aj obsah, sa dozvieme, že plánovaná premiéra filmu je klasický letný termín 2. júla 2003.
Dozvieme sa aj ďalších hercov, ktorí si vo filme zahrajú, ako Mark Famiglietti a Mark Hicks.
4. júla sa ľady informácií okolo T3 pohli. Oficiálny názov filmu bude Terminátor 3: Rise of the Machines. Uvoľnený bol aj prvý teaser k filmu, ktorý si môžete zhliadnuť na adrese www.apple.com, kde okrem nádhernej animácie s tekutým železom neuvidíte vlastne nič. Ak však máte rýchlu linku, nech sa páči.

Stano Lacko

Stano Lacko
Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB