Supernatural ako anime

Tvorca seriálu Supernatural Eric Kripke síce opustil miesto hlavného tvorcu tohto obľúbeného seriálu, no to zďaleka neznamená koniec pre bratov Winchestrových - uvidíme ich opäť v pripravovanom anime.
Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023
Napriek tomu, že šéfkou produkcie sa stala Sera Gamble, sa Eric Kripke ďaleko od Supernaturalu nevzdialil - ešte stále figuruje ako výkonný producent a podpísal zmluvu, ktorou sa zaviazal vytvoriť materiál pre kreslený anime seriál.
Ten by mal byť založený na príbehu z prvej a druhej série tohto hraného seriálu s Jaredom Padaleckim a Jensenom Acklesom v hlavných úlohách. Podľa Anime News Network, nový anime seriál bude produkovaný Warner Bros Japan a štúdiom Madhouse, ktoré stojí aj za takými počinmi, akými boli a sú Dead Note, Paprika alebo Batman: Gotham Knight.
Prvé epizódy by mali mať premiéru 12. januára 2011 v Japonsku a budú dabované japonskými hercami, ktorí dabovali postavy Sama a Deana v japonskej verzii Supernaturalu. Hneď na to by sa mal seriál dostať aj na americký kontinent.
Dejovo má nový seriál obsahovať nielen staré príbehy, ale aj nový materiál, "pred"-kračujúce príbehy ako aj retrospektívy do detstva Sama a Deana či nové príšery, s ktorými budú bojovať hlavní hrdinovia alebo vedľajšie postavy.

Šaňo aka Babcom

Šaňo aka Babcom

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Stano Lacko
No, duam ze to vyjde.
01.07.2010
Stano Lacko
Tak toto uz musi vyjst!
01.07.2010

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB