Matrix, Matrix, Matrix

A je to tu. Sága Matrix sa rozrastá, jej tretí diel má názov Matrix Revolutions, ale čo novinka Matrix Revisited
Podporte scifi.sk
Film Matrix sa za veľmi krátku chvíľu jedných z kultových filmov svetovej kinematografie a to nielen z hľadiska žánru scifi.
Veď povedzme si, kto nevidel Matrix?
Preto bola veľmi potešujúca informácia, ktorá zahltila všetky média, že Matrix bude mať pokračovanie a to hneď dve, čiže Matrix 2 a Matrix 3.
Veď prečo nie. Komerčný úspech jednotka mala, hlavný hrdina "nezomrel", nieje tu žiaden problém. A ostalo toľko otvorených tém, napríklad taký záhadný Zion, či Veštkyňa, ktorá pečie klasické americké Cookies.
Plán 2002 a 2003 bol síce skľúčujúci, veď jednotka uzrela svetlo sveta v 1999, ale budiš. Natáčali sa obe časti súčastne, ale určité okolnosti, ktoré žiaľ človek nevie ovplyvniť, bola premiéra Matrixu 2, ktorého meno znie Matrix Reloaded, bola odložená až na máj 2003.
Matrix 3, ktorého konečné meno bude Matrix Revolutions bude následovať asi o rok a už názov nabáda na veľký happy end na konci trilógie, alebo predsa len nie?
Fanúšikovia však nemusia smútiť.
Matrix Revisited - DVD obal Obal DVD Matrix Revisited.
20 Novembra prichádza na trh DVD s názvom Matrix Revisited.
Pôjde o 169 minútové DVD, ktoré obsahuje okrem iného film o filme Matrix, nepoužité scény, interview s hlavnými aktérmi a tvorcami, ako Matrix vyhral Oscara za špeciálne efekty, 188 minút hudby a bonus video materiál.
Povráva sa, že práve na tomto DVD by sa mal objaviť po prvý krát Trailer/Teaster na Matrix Reloaded.
Uvidíme to však len podľa toho, čo nám povedia za veľkou mlákou, pretože toto DVD bude zatiaľ len pre región 1, teda U.S.A. a Kanadu.

Stano Lacko

Stano Lacko
Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Diskusia

ander (Anonym)
mande
02.06.2003

Dominika Hruba (Anonym)
Veľmi sa mi pači film Matrix a myslím, že tento film bol naozajstným objavom. A k tomu musím dodať, že sa mi páči aj ten herec - Keannu Reeves
17.11.2003

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB