Terminátor 3 až v roku 2003?
Kratučké info o T3.
Tak sa zdá, že veľa scifi filmov sa odsúva na rok 2003. Po Star Treku to platí aj o filme Terminátor 3. No a prečo vlastne? Dôvod je jednoduchý. Hoci film mal byť už v post produkcii, tak doteraz naňho ešte neexistuje ani skript (okrem toho z pera fanúšikov). Ale to je pozitívne aspoň pre jedného človeka. Je to Eddie Furlong (John Connor). Keďže sa práve nachádza na protidrogovom liečení, tak má ešte šancu byť o rok (možno dva) na pľaci. Uvidíme.
Najčítanejšie
Poviedky na počkanie 116. - Vyhodnotenie
cyberstorm
Fantastická poviedka – 3. kolo 2026
B.T. Niromwell
Fantastická poviedka pokračuje
B.T. Niromwell
Poviedky na počkanie
Force Majeure
Najčítanejšie
Poviedky na počkanie 116. - Vyhodnotenie
cyberstorm
Fantastická poviedka – 3. kolo 2026
B.T. Niromwell
Fantastická poviedka pokračuje
B.T. Niromwell
Poviedky na počkanie
Force Majeure
Dušan Kudrec
Diskusia
Čím neskôr tým horšie pre Arnolda. Je už bohužial
starý. Bude potrebovať čoraz viac dablérov a kas-
kadérov.Čo predraží film.
14.10.2001

No, myslim si, ze dubleri film velmi nepredrazia, ved oni mozno dostanu menej ako 1% z toho co dostane Arnold.
14.10.2001
Prinajhorsom moze robit rozpravaca.
15.10.2001
To tu ešte sále je veď to odstránte
13.03.2003

No Oplan, este som nevidel ziadnu stranku z ktorej by vymazavali stare clanky. To akoze mam vymazat clanky starsie ako jeden mesiac? Inak tento je este z roku 2001, podla mna by tu mal zostat, ako aj zostane, aby citatelia videli, ze uz v 2001 sa planoval T3 naplno
13.03.2003
Stanko alebo Lacko , ospravedlnujem sa ti.
Robil som si srandu. Videlom som ukazky z T3 a zda sa ze to bude "pecka", pozriem si rad.
14.04.2003
Lacko ci Stanko co je s tebov
23.05.2003

A predsa to tu navštevuješ.
22.08.2003
A teraz takto. Už je to za nami a na oficiálnych stránkach schwarzeneggera sa už čo-to šušká o štvrtom pokračovaní. Vraj bude dosť opretý o "stroje času", ktorým v predošlých filmoch nebolo venované vizuáne nič (ak nepočítame tie bubliny, v ktorých sa svalovci a krásavica zhmotňovali).
Uvidíme. Jednoznačne sa dostaneme pravdepodobne do postapokaliptického sveta po "dni zúčtovania", ktorým končil tretí diel. A len tak mimochodom... stavme sa, že Arnie si zahrá "zlého" terminátora. Aspoň na okamih. Určite áno. Verím tomu. Hm...
31.05.2004
