Nový film z prostredia Babylonu 5

Babylon 5: The Legend of the Rangers je ďalším z radu filmov z Babylon 5 vesmíru.
Fantastická poviedka 3.
kolo
Dej filmu Babylon 5: The Legend of the Rangers sa točí okolo legendárnej flotily rangerov, ktorí sa snažia priniesť poriadok civilizáciám, ktoré sú zničené vojnou s tieňmi. Praktizujúc unikátnu mimozemskú filozofiu, rangeri sú elitná a mysteriózna bojová sila, ktorá sa skladá z mužov a žien ľudí a minbarov. Všetci sú zocelený vesmírnymi súbojmi a každý z nich ovláda nespočetné množstvo bojových umení. Táto nová kapitola v Straczynského fascinujúcom vesmíre ukazuje rangerov, ktorí sa musia postaviť zoči-voči smrteľnej výzve nielen obnoviť poriadok, ale aj možnosti nového nepriateľa.
Babylon 5: The Legend of the Ranger je nový dvojhodinový telefilm nakrúteného na motívy známeho seriálu Babylon 5. O tom že je naozaj nový svedčí aj fakt, že v ňom neuvidíte žiadnu tvár známu zo seriálu (výnimkou je Andreas Katsulas ako občan G´Kar. Ale nemusíte sa ničoho báť pretože aj tento film vytváral starý štáb známi zo seriálu alebo ostatných filmov (Douglas Netter, Mike Vejar, Michael Straczynski a iný) a preto by mu nemala chýbať atmosféra akú ju z prostredia Babylonu 5 poznáme. A pretože Babylon 5: The legend of the Rangers je telefilm, stačí nám počkať až dorazí aj do našich videopožičovní, alebo ho uvedie TV stanica HBO. Takže príjemné sledovanie.

Dušan Kudrec

Dušan Kudrec

Diskusia

Alexander Schneider
Co som pocul, vsetci film iba chvalia... SFC (SciFi Channel) je nim nadseny a rozmysla o moznom pokracovani vo formate serialu. Juchu!!! :)
09.07.2001

viktor (Anonym)
mimochodom na stranke http://www.scifi.com/b5rangers , co je oficialna stranka k tomuto filmu, si mozete stiahnut niekolko videi z tohto filmu a tiez mnozstvo obrazkov, vratane efektnych pozadi.
24.12.2001

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB