Médium (2022)

Mladá žena, ktorá uviazla v malom apalačskom mestečku, uniká z každodennej rutiny len hraním pokročilých videohier. Je taká dobrá hráčka, že jej spoločnosť pošle na testovanie nový herný systém... ale ten má v sebe prekvapenie. Odomkne všetky jej sny o tom, že nájde zmysel života, romantiku a pôvab ...

Info

Slov. názov Médium
Orig. názov The Peripheral
Hodnotenie 70 % (1 hodnotení)
Anotácia Mladá žena, ktorá uviazla v malom apalačskom mestečku, uniká z každodennej rutiny len hraním pokročilých videohier. Je taká dobrá hráčka, že jej spoločnosť pošle na testovanie nový herný systém... ale ten má v sebe prekvapenie. Odomkne všetky jej sny o tom, že nájde zmysel života, romantiku a pôvab v niečom, čo sa zdá byť len hrou... ale zároveň ju a jej rodinu vystaví skutočnému nebezpečenstvu.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Minirecenzie

Roland Axenberg @martiner 03.12.2022 13:55:00
7
Hard sci-fi z dôrazom na hard. Virtuálna realita, viacero časových línii a boj o moc medzi rôznymi frakciami v prítomnosti a hlavne budúcnosti. Ťažký seriál kde sa musíte maximálne koncentrovať aby vám neuniklo jediné slovíčko, či indícia a aj tak sa môžete v deji ľahko stratiť. Vlastne celé to rozprávanie príbehu mi pripadalo podané dosť nešikovne až som mal pocit, že bola zadaptovaná každá druhá stránka Gibsonovej predlohy. Taktiež akčné scény, ktoré to mali celé oživiť by mohli byť natočené o dosť lepšie. Takže celkovo zmiešané pocity a mierne obavy z prípadnej druhej série.