Vychovaní vlkmi (2020)

Po tom, čo Zem spustoší veľká náboženská vojna, ateistický androidový architekt pošle dva zo svojich výtvorov, Matku a Otca, aby založili mierumilovnú bezbožnú kolóniu na planéte Kepler-22b. Ich zradná úloha je ohrozená príchodom Mithraicov, hlboko zbožného náboženského rádu prežívajúcich ľudí.

Info

Slov. názov Vychovaní vlkmi
Orig. názov Raised by Wolves
Hodnotenie 70 % (1 hodnotení)
Anotácia Po tom, čo Zem spustoší veľká náboženská vojna, ateistický androidový architekt pošle dva zo svojich výtvorov, Matku a Otca, aby založili mierumilovnú bezbožnú kolóniu na planéte Kepler-22b. Ich zradná úloha je ohrozená príchodom Mithraicov, hlboko zbožného náboženského rádu prežívajúcich ľudí.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Minirecenzie

Roland Axenberg @martiner 07.02.2021 12:38:38
7
Ono je to v podstate spin-off či akýsi duchovný pokračovateľ Promethea, bohužiaľ aj s jeho negatívnymi stránkami tj. niektoré super scény (útok matky na materskú loď), ale bohužiaľ veľa WTF momentov (koniec?!). Scott si opäť odhryzol príliš veľké sústo: náboženstvo, filozofia, umelá inteligencia, rodičovstvo, do toho všetkého zamontovaní mimozemšťania a mystika. Hlavne ku koncu sa to pod ťarchou všetkých týchto tém strašne triešti. Celkovo je to ale nadprimer a druhej sérii dám určitr šancu.

Články

100+ robotov v science fiction! (3/5)

Po krátkej víkendovej pauze pokračujeme s našou sériou článkov venovanou Karlovi Čapkovi a jeho Robotom!

1 komentárov

To najlepšie za rok 2020: Seriály

Aké boli najlepšie SFFH seriály za rok 2020?

0 komentárov

Videá

Raised by Wolves. Official Trailer.