Lobo: The Last Czarnian (1991)

Lobo má zlý deň. Nielenže dostane za úlohu previezť väzňa cez pol vesmíru, ale navyše je tým väzňom niekto, koho neznáša zo všetkých obyvateľov vesmíru najviac. Jeho bývalá triedna učiteľka. Áno, jediný človek, ktorý prežil Lobovu genocídu, je jeho triedna! Život nie je fér. Bohužiaľ, Lobo odprisaha...

Info

Slov. názov Lobo: The Last Czarnian
Orig. názov Lobo: The Last Czarnian
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Lobo má zlý deň. Nielenže dostane za úlohu previezť väzňa cez pol vesmíru, ale navyše je tým väzňom niekto, koho neznáša zo všetkých obyvateľov vesmíru najviac. Jeho bývalá triedna učiteľka. Áno, jediný človek, ktorý prežil Lobovu genocídu, je jeho triedna! Život nie je fér. Bohužiaľ, Lobo odprisahal, že ju dopraví na miesto učenia živú... a Lobo svoje slovo vždy drží. Tak hor sa na cestu cez galaxiu - ale rozhodne to nebude žiadny školský výlet. Vesmír je plný psychopatov, masakrálnych baletov, fanatických milovníkov pravopisu a iných objektov určených na likvidáciu!
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Knihy mesiaca: marec 2024

Aké zujímavé knihy vyšli v marci? Romány, poviedkové zbierky, komiksy či manga, všetkého máme dosť a určite si z nášho zoznamu vyberiete :)

0 komentárov