Pieseň vlka (2016)

Keď sa chlapec – teraz muž – z domu na konci cesty vráti, môže Ox ignorovať pieseň, ktorá medzi nimi znie? Oxovi bolo dvanásť, keď mu jeho otec udelil veľmi cennú lekciu. Vyhlásil, že Ox za nič nestojí a ľudí ho nikdy nepochopia. Potom odišiel. Ox mal šestnásť, keď na ceste stretol chlapca; chlapca,...

Info

Slov. názov Pieseň vlka
Orig. názov Wolfsong
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Keď sa chlapec – teraz muž – z domu na konci cesty vráti, môže Ox ignorovať pieseň, ktorá medzi nimi znie? Oxovi bolo dvanásť, keď mu jeho otec udelil veľmi cennú lekciu. Vyhlásil, že Ox za nič nestojí a ľudí ho nikdy nepochopia. Potom odišiel. Ox mal šestnásť, keď na ceste stretol chlapca; chlapca, ktorý hovoril a hovoril a hovoril. Ox neskôr zistil, že pred týmto dňom chlapec neprehovoril skoro dva roky a že patrí k rodine, ktorá sa nasťahovala do domu na konci ulice. Ox mal sedemnásť, keď odhalil chlapcovo tajomstvo, ktoré sfarbilo svet okolo neho do odtieňov červenej a oranžovej a fialovej, alfy a bety a omegy. Oxovi bolo dvadsaťtri, keď do mesta vtrhli vrahovia a zanechali mu dieru v hlave aj v srdci. Chlapec sa pustil za netvorom s pomstou vo svojich krvavo červených očiach a nechal Oxa, aby poskladal čriepky svojho života späť dohromady sám. Od toho osudného dňa uplynuli tri roky - a chlapec je späť. Lenže teraz je z neho muž a Ox už nemôže ďalej ignorovať pieseň, ktorá medzi nimi znie.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

Knihy mesiaca: máj 2024

Vonku tridsiatky a prázdniny už klopú na dvere. Ak váhate, čo si počas začínajúceho leta prečítať, máme pre vás pár tipov z májovej nádielky :)

0 komentárov