Lovecká sezona 2 (2019)

Larry Correia sa vracia s ďalšími trinástimi poviedkami zo svojich obľúbených svetov. Obrovský sovietsky démon útočí na Japonsko a v ceste mu stojí syn grimnoirského rytiera Jakea Sullivana a jeho nemenej obrí bojový robot. Nenávidený rebel, heretik a vrah Ratul vám prezradia svoju verziu udalostí...

Info

Slov. názov Lovecká sezona 2
Orig. názov Target Rich Environment, Volume 2
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Larry Correia sa vracia s ďalšími trinástimi poviedkami zo svojich obľúbených svetov. Obrovský sovietsky démon útočí na Japonsko a v ceste mu stojí syn grimnoirského rytiera Jakea Sullivana a jeho nemenej obrí bojový robot. Nenávidený rebel, heretik a vrah Ratul vám prezradia svoju verziu udalostí zo Ságy zabudnutého bojovníka. Agent Franks sa v Iraku stretne s démonmi a navyše zistíte, čo robia niektorí zamestnanci Lovcov monštier, keď majú deň voľna. Ďalej vás čaká globálna vojna s upírmi, súboj samurajov s medzihviezdnym lovcom lebiek, a vráti sa aj interdimenzionálny poisťovací agent Tom Stranger, aby vyriešil únos finančného riaditeľa najmocnejšej a najobávanejšej spoločnosti vo všetkých známych vesmíroch – kapustňáka Wendella. A ako by povedal Wendell, bude to Hoooon!
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Knihy mesiaca: apríl 2024

Trocha neskôr, ako sme plánovali, no napriek tomu je to tu. Najlepšie a najzaujímavejšie tituly za mesiac apríl 2024 :) A čo zaujalo vás?

0 komentárov